Serenay Sarıkaya sevgilisi Kerem Bursin'in peşinden Amerika'ya gidiyor!

Alice Müzikali'ndeki performansı ile büyük beğeni toplayan Serenay Sarıkaya, ayrıldığı sevgilisinin peşinden Amerika'ya gidiyor.

Serenay Sarıkaya sevgilisi Kerem Bursin'in peşinden Amerika'ya gidiyor!

Magazin gündeminin parmakla gösterilen çiftlerinden biri olan Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya'nın ilişkisine nazar değdi. 2015 yılında aşk yaşamaya başlayan ikili arasında yeni bir gelişme yaşandı ve ünlü çift  ilişkilerini noktaladıklarını duyurdu. Şimdilerde güzel oyuncu Serenay Sarıkaya'nın, ilişkide heyecan kalmadığı gerekçesiyle ayrıldığı sevgilisi Kerem Bürsin'in peşinden Amerika'ya gideceği iddia ediliyor. Sarıkaya'nın Amerika'ya gitme nedeni ise eski aşkına bir şans vermek olduğu söyleniyor. 

AMERİKA'YA GİTMEYE HAZIRLANIYOR

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya Alice Müzikali'ndeki performansıyla oldukça büyük beğeni toplamıştı. Müzikalin bitmesiyle birlikte güzel oyuncu Amerika'ya gitmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde Kerem Bursin ile ayrıldıklarını söyleyen Sarıkaya'nın Amerika'ya gitme nedenin eski aşkına bir şans vermek olduğu iddia ediliyor. 

 

KEREM DE GİDECEK!

Los Angeles'a gidecek olan güzel oyuncu, burada uzun bir tatil yapmayı planlıyor. Bu karar, güzel oyuncunun aşkına bir şans daha vermeyi düşündüğü iddialarının ortaya atılmasına neden oldu. Çünkü, Kerem Bürsin de geçtiğimiz hafta Amerika'ya gitme kararı almıştı. 

''ESKİ SEVGİLİSİNİN YANINA GİDİYOR''

Bu arada Serenay Sarıkaya'nın Medcezir dizisinde tanışıp aşk yaşamaya başladığı Çağatay Ulusoy da Amerika'da eğitim görüyor. Ünlü oyuncunun Amerika'ya gitmesi bununla da bağdaştırıldı. Özellikle sosyal medyada Sarıkaya'nın Amerika'ya gitmesi 'Eski sevgilisinin yanına gidiyor' yorumlarına neden oldu.

serenay sarıkaya Amerika'ya gitmeye hazırlanıyor!

 

Yorumlar