Şeyma Subaşı Instagram paylaşımıyla photoshopun ayarını kaçırdı!

Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra İtalyan sevgilisi Guido Senia ile gündeme oturan Şeyma Subaşı photoshopun ayarını kaçırdı! Bir gözü diğerinden farklı!

Şeyma Subaşı Instagram paylaşımıyla photoshopun ayarını kaçırdı!

Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra İtalyan sevgilisi Guido Senia ile gündeme gelen Şeyma Subaşı Instagram hesabından yaptığı son paylaşımı ile kafaları karıştırdı! Subaşı 'estetik yok' açıklamalarından sonra photoshopun ayarını kaçırında sosyal medyanın diline düştü! Badem gözlü olacağım derken bir gözü diğerinden farklı çıkınca bu durum takipçilerinin gözünden kaçmadı!

BİR GÖZÜ DİĞERİNDEN FARKLI!

Son paylaşımında fotoğrafının altına 'Filtresiz' yorumunu yapan Şeyma Subaşı, her ne kadar doğal fotoğrafını koymak istesede fotoğrafa yaptığı photoshop takipçilerinin gözünden kaçmadı! Badem göz yapacağım derken photoshopun ayarını kaçıran Subaşaı'nın bir gözü diğerinden farklılaştı! Yaptığı photoshop hatasının farkında olmadan fotoğrafı paylaşınca takipçileri kısa sürede farketti!

GÖZ BEBEĞİNİN ŞEKLİ DEĞİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde bir moda dergisinin çekimi için verdiği pozlarla ve fiziğiyle çok konuşulan Subaşı, bacaklarına yaptığı photoshopla tartışma yaratmıştı. Subaşı'nın, bu kez de "Filtresiz" notuyla paylaştığı fotoğrafta göz bebeğinde oluşan şekil değişikliği gözlerden kaçmadı.

"BADEM GÖZLÜ OLACAĞIM DERKEN..."

Bir takipçisi Subaşı'na "badem gözlü olacağım derken elips olmuşsun" yorumunda bulundu.

şeyma subaşı photoshoplu fotoğrafı olay oldu

Yorumlar