Sıla Ahmet Kural ayrıldı mı şiddet gördüğü gerekçesiyle şikayetçi oldu!

Sıla Ahmet Kural ayrıldı mı? Şarkıcı Sıla, Çağlayan'daki Adalet Sarayı'na gelerek sevgilisi fiziği şiddet gördüğü gerekçesiyle Ahmet Kural'dan şikayetçi oldu!

Sıla Ahmet Kural ayrıldı mı şiddet gördüğü gerekçesiyle şikayetçi oldu!

Ünlü şarkıcı Sıla ve ünlü oyuncu Ahmet Kural geçtiğimiz günlerde barışmıştı. Bir dönem ilişkileri ile herkesin beğenisini toplayan ünlü çift ani bir kararla ilişkilerini sonlandırmışlardı. Magazin dünyasının en çok konuşulan çiftlerinden olan Ahmet Kural ve Sıla, İnstagramdan takibe alması akıllarda soru işareti bırakmıştı. Ünlü çiftin ayrılık nedeni olarak Ahmet Kural'ın Sıla'ya tokat attığı iddia edilmişti. Ancak ünlü çift iddiaları yalanlayarak biten ilişkileri hakkında hiç bir detay vermemişti. Şubat 2018'de ilişkilerine nokta koyan Ahmet Kural ve Sıla 8 aylık ayrılığa son verdi. Geçtiğimiz günlerde ayrıldığı sevgilisi Ahmet Kural'la barıştığı konuşulan Sıla, önceki gün Etiler'deki bir solaryum merkezinden çıkarken görüntülendi. Sıla Gençoğlu, oyuncu Ahmet Kural'la barıştığı yönündeki haberleri doğrulamışhtı. Şimdi ise magazin gündemine bomba gibi düşen bir iddia ortaya atıldı. Şarkıcı Sıla, Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na gelerek sevgilisi Ahmet Kural'dan şikayetçi oldu.

FİZİKİ ŞİDDET GÖRDÜĞÜNÜ İDDİA ETTİ 

Şarkıcı Sıla, Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na gelerek Ahmet Kural'dan şikayetçi oldu.Fiziki şiddet gördüğünü iddia eden sanatçı 3 ay koruma kararı aldırdı.

Yorumlar