Sinan Akçıl Burcu Kıratlı cuma günü boşanıyor eski sevgili krizi son noktayı koydu!

2019 1 Ocak'ta Amsterdam'da evlenen ünlü çift Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı cuma günü boşanıyor Akçıl'ın eski sevgili krizi son noktayı koydu!

Sinan Akçıl Burcu Kıratlı cuma günü boşanıyor eski sevgili krizi son noktayı koydu!

Ocak 2019 yılında yakın doslarında oluşan sade bir törende dünyaevine giren Sinan Akçıl ve oyuncu eşi Burcu Kıratlı'nın bir süredir boşanacağı iddia ediliyordu. Ancak her seferinde barıştıklarını ve aralarındaki sorunu hallettiklerini açıklayan Akçıl ve Kıratlı çiftinin 6 Eylül Cuma günü tek celsede boşanacakları iddia edildi! 

Oyuncu Burcu Kıratlı'nın Sinan Akçıl'ın eski sevgili krizi yüzünden tek celsede boşanma kararı aldıkları magazin gündemine bomba gibi düştü! 6 Eylül 2019 Cuma günü boşanacakları iddia edilen Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı'nın evliliklerine son noktayı koyacakları ortaya çıktı!

Evliliklerinde sürekli olarak kriz yaşandığı ve krizin nedeni kıskançlığa bağlı olduğu ortaya çıktı. Ferhat Göçer'in yaptığı açıklama yüzünden evliliklerinde kriz yaşandığı ve Burcu Kıratlı'nın soyadını değişitirmişti. 

Cuma Günü Boşanıyorlar!

Sinan Akçıl Burcu Kıratlı'nın boşanma nedeni olarak güzel oyuncu Burcu Kıratlı'nın Adana'da gerçekleşecek olan bir dizi projesini imzaladığı ortaya çıktı. Ancak eşi Sinan Akçıl'ın Burcu Kıratlı'nın şehir dışına çıkmasını istemediği ve boşanma nedenine son noktayı koyduğu öğrenildi.

burcu kıratlı sinan akçıl 6 eylül cuma günü boşanıyor

 

Yorumlar