Defne Samyeli'nin küçük kızı Derin Talu doğum gününde mayolu fotoğrafı kural bozmadı!

Defne Samyeli'nin 15 yaşındaki küçük kızı 16. yaşını ezber bozan mayolu fotoğrafı ile kutladı!

Defne Samyeli'nin küçük kızı Derin Talu doğum gününde mayolu fotoğrafı kural bozmadı!

Defne Samyeli'nin küçük kızı Derin Talu 16. yaş doğum gününde Instagram hesabından ilginç bir not yazarak mayolu fotoğrafı ile kutladı. Doğum gününe özel 16 yazan  balonu elinde tutan Derin Talu sosyal medya hesabından mayolu fotoğrafını paylaşarak doğum gününü kutladı. 

16. yaşında giren Derin Talu mayolu fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak ''Artık bu nasıl 15 yazamayacaksınız'' notunu ekleyerek gönderme yaptı. Defne Samyeli'nin küçük kızı Derin Talu 16. yaş günün 16 yazan balonları tutarak paylaştığı mayolu fotoğrafı ile kutladı. 

Son dönemlerde magazin dünyasından çok konuşulan ünlüler arasında olan Defne Samyeli ve dikkat çeken kızları Derin ve Deren'in paylaşımları öne çıkıyor. Güzelliği ile büyüleyen ve yaşından daha büyük görünen Derin Talu sosyal medya hesabında 16. yaş gününe özel mayolu fotoğrafını paylaştı. 

Bu yıl tam 16. yaşına giren Defne Samyeli'nin kızı Derin Talu geçtiğimiz yıl 15 balonuna poz verirken bu yıl da aynı poz ile 16 yaş balonu ile mayolu fotoğrafını paylaştı.

derin talu yeni yaşını mayolu fotoğrafı ile kutladı

 

Yorumlar