Helin Avşar'ın çorbacının tuvaletinde seks yaptığı esmer adam olayında kilit isimler!

Bir döneme damga vuran Hülya Avşar'ın kız kardeşi Helin Avşar çorbacının tuvaletinde seks yaptığı iddia edilen dava kilit isimlerin açıklaması çıktı!

Helin Avşar'ın çorbacının tuvaletinde seks yaptığı esmer adam olayında kilit isimler!

Bazıları tuvaletin penceresinde sıkışmış bazılarının ise tuvalette seks yaptığı olaylarla hafızalarda yer edinmişti. Ünlüler dünyasında ilginç olayları ile magazin tarihinde yer edinmiş ünlülerden biri de Hülya Avşar'ın kız kardeşi Helin Avşar! 2007 yılının Ağustos ayında magazin dünyasına bomba gibi düşen olaylardan biri de Helin Avşar'ın çorbacının tuvaletinde sabaha karşı esmer bir adamla tuvalette seks yaptığı iddiası hafızalara kazınan magazin olaylarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Helin Avşar'ın esmer bir adamla dakikalarca tuvaletten çıkmadığı ve garip seslerin geldiğini söyleyen kilit isimler Berna Arıcı, oryantal Sibel Gökçe ve dansçı Dora Ercan’dı.

Çorbacının Tuvaletinde Dakikalarca Kaldı!

Arnavutköy'de bir çorbacının tuvaletinde esmer bir erkekle dakikalarca seviştiğini iddia eden isimler Berna Arıcı, Sibel Gökçe ve Dora Ercan oldu. Görgü tanığı olan bu isimlerin açıklamalarına göre Helin Avşar sabaha karşı çorbacıya gelip direk tuvalete gitti. Daha sonra görgü tanıklarının açıklamalarına göre, ''5-10 dakika gelmeyince şüphelendik. Başına bir şey gelebileceğini düşündük. Önce Dora, Helin’e bakmak için tuvalete gitti. Kapının altında 20 cm boşluk olduğundan bir erkek ve bir bayan ayakkabısı görünce kapıyı tıklatmış. ’Helin Abla, iyi misin’ diye sormuş. Helin, ’Yok bir şey’ demiş. Dora gelmeyince Sibel, o da gelmeyince de ben tuvalete gittim. İçeriden, bir bayanın seks sırasında çıkarabileceği sesleri duydum. Şoke olduk. Bu sesler, kusma ve böğürme sesleri değildi. İçeriden kimin çıkacağını merak ettik, tuvalet kapısı önünde 10 dakika bekledik. Önce 28-30 yaşlarında, çizgili gömlekli, esmer, yakışıklı bir erkek tuvaletten çıkıp gitti. Ondan 10 dakika sonra da Helin çıktı.” açıklamalarında bulundu. 

helin avşar çorbacı tuvaletinde seks yaptığı olay

Görgü tanıklarından bir diğeri olan Dora Ercan, ''Helin, çorbacıya geldikten 5 dakika sonra, bir Mercedes otomobil geldi. Arabadan inen esmer genç, direkt olarak Helin’in bulunduğu tuvalete yöneldi. Bundan sonra yaşananlar Berna’nın anlattığı gibi oldu” dedi. 

 

 

 

Yorumlar