Survivor 2018'de kimler elendi?

Survivor'da elenen ikinci isim belli oldu! Gizem Kurtulan, Birsen Bekgöz, Cumali Akgül ve Ramazan Kalyoncu arasından adaya veda eden isim Gizem Kurtulan oldu...

Survivor 2018'de kimler elendi?

Survivor 2018 tüm hızı ile devam ediyor! Beklenmeyen sakatlıklar ve erken ayrılıkların yaşandığı Survivor 2018'de dün yine bir şok yaşandı! Adadan 2 yarışmacı ayrıldı! Peki neden? Dokunulmazlık oyununu ikinci defa kaybeden Gönüllüler takımı eleme için ada konseyinde oylama yapmıştı. Oylamada Gizem ve Birsen'in isimleri eşit sayıda yazılınca ikisi de eleme adayı olmuştu. Haftanın en iyi oyun performansına sahip yarışmacısı olan Yağmur, Ramazan'ın adını eleme adaylığı için söylemişti. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Melih ise Cumali Akgül'ü eleme adayı yapmıştı. Gönüllüler'de sms oylamasına kalan, Cumali, Ramazan, Gizem ve Birsen arasında en az oyu alan isim belli oldu. Survivor 2018'de ikinci elenen yarışmacı Gizem Kurtulan oldu.

Belinden sakatlanan Ecem Karaağaç'da yarışmadan ayrıldı. Survivor 2018'de Gönüllüler'den All Star'a geçen Ecem Karaağaç'ın son sağlık durumunu ve neden Survivor'dan ayrıldığını Acun Ilıcalı açıkladı. Ilıcalı, Survivor doktoru Metin Kuş'un raporu doğrultusunda Ecem'in devam edemeyeceğinin belli olduğunu belirtti. 'Ecem içi Survivor tamamlanmış oldu' diyen Ilıcalı, All Star takımına yedeklerden bir yarışmacının da geleceğini söyledi.

 

Yorumlar