Survivor 2019'da Nagehan Karadere Ogeday Girişken bombası adaya dönüyorlar!

Acun Ilıcalı, Survivor 2019'da eskiler ve yeniler oyununun yapılacağını açıkladı. Nagehan ve Ogeday gibi eski yarışmacıların Dominik'e geleceğini duyurdu.

Survivor 2019'da Nagehan Karadere Ogeday Girişken bombası adaya dönüyorlar!

Acun Ilıcalı bombayı paylattı! Survivor 2019'da sürpriz gelişmeler yaşanacak! Geçtiğimiz gün adada eskiler ve yeniler oyunlarının yapılacağını söyleyen Acun, yarışmaya damgasını vurmuş iki ismin adaya geri döneceğinin müjdesini verdi. Nagehan Karadere ve Ogeday Girişken'in adaya döneceğinin müjdesini veren Acun adada  eğlenceli yarışmacıların olacağının müjdesini de verdi. 

ACUN ILICALI BOMBAYI PAYLATTI  

Yarışmaya gelecek olan eski yarışmacılardan ikisin Ogeday ve Nagihan olacağını da açıklayan Acun Ilıcalı, "Unutulmayan isimlerden bazıları dört günlüğüne Dominik'e gelecek. Güzel ödül koyacağız. Siyah ve beyaz takım yarışmacıları, eski yarışmacılara karşı tek bir takım olarak yarışacak. Eskiler yeniler oynayacak. Güzel bir takım geliyor. Ben Türk yarışmacılardan ikisini söylüyorum. Nagihan ve Ogeday gelecek. Eğlenceli yarışmalar olacak. Kazanan isimler ödüle kavuşacak" dedi. 

ACUN GELMEYECEK OLAN İSMİ DE AÇIKLADI

Acun Ilıcalı yalnızca gelecek isimleri değil gelmeyecek ismi de açıkladı. Seda Ocak'la konuşan Acun Ilıcalı Sema'nın gelmeyeceğini böyle duyurdu: "Sema gelmeyecek. Sebebi ise Sema'nın senin ikizin olması. Çok gelmek istiyordu geçen gece bizim ofisteydiler. Niye gitmesi gerektiğini anlatıpbeni ikna etmeye çalıştı. Ancak senin ikizinin olmasının sana avantaj olacağı sebebiyle getiremeyeceğiz" dedi. 

Acun Ilıcalı survıvor'da Nagehan ve Ogeday bombası! .

 

Yorumlar