Atakan Işıktutan Kimdir

Atakan Işıktutan kimdir, aslen nereli sevgilisi kim? Survivor 2019 Atakan Işıktutan'ı Savaşçı dizisinden tanının Atakan Işıktutan aslen Rizeli. 24 yaşında olan Atakan Işıktutan'ın sevgilisi ise...

Atakan Işıktutan
-A A+

Atakan Işıktutan kimdir? Aslen Rizeli olan 24 yaşındaki Survivor oyuncusu Atakan Işıktutan, Savaşçı dizisinin Üsteğmen Oktay'ı olarak tanınmıştı. Yakışıklı ve fit görüntüsüyle Survivor 2019'un en dikkat çeken isimlerinden biri olan ve fanlarının sayısı artan Atakan Işıktutan'la ilgili en çok Atakan Işıktutan evli mi sevgilisi var mı? Atakan Işıktutan'ın sevgilisi kim sorularının yanıtları aranıyor. Crossfit antrenörü olan Atakan Işıktutan'nı sevgilisi kim sorusunun bir yanıtı yok. Sosyal medya hesaplarından kişisel ve mesleki fotoğraflarını paylaşan Atakan Işıktutan özel hayatıyla ilgili ise tam bir sır perdesinin arkasında yaşıyor. Atakan Işıktutan Instagram hesabından en çok da memleketi Rize'den fotoğraflar paylaşıyor. Tam bir Rize tutkunu olan Atakan Işıktutan, Survivor 2019 tanıtım videosunda kendisi hakkında şunları söyledi:

“24 yaşındayım. Rizleyim. Daha önce yüzdüm, su parkurlarında çok iddialıyım. Basket oynadım, atış anlamında da kabiliyetlerim var. Şimdi de crossfit sporu yapıyorum. Kendi kategorimde birinci oldum. Türkiye Kürek Şampiyonasında da Türkiye ikincisi oldum. İddialıyım, hırslıyım, güçlü ve hırslıyım. Her zaman daha iyisini yapmak için çalıştım. Bunun için de sınırlarımı zorladım. Orası dünyanın en zor yarışması, şartlar çok zor. Sevenlerime bu duyguyu yaşatmak ve o kupayı almak istiyorum. Gücüm, hırsım ve insan ilişkilerim, insan ilişkilerimle başarılı olacağımı biliyorum. Ben oraya zaten şampiyon olmaya gidiyorum. İsmimin anlamı gibi güçlü bir şekilde temsil edeceğim.”

Survivor Atakan Işıktutan

ATAKAN IŞIKTUTAN SAVAŞÇI DİZİSİ KARİYERİ

Atakan Işıktutan'ı Survivor'da izlerken siz de bir yerlerden hatırlıyorum diyenlerdenseniz haklısınız. Atakan Işıktutan'ın ekranlarda ilk göründüğü yapım Fox TV'de yayınlanan Savaşçı dizisiydi. Atakan Işıktutan Savaşçı dizisinde Üsteğmen Oktay karakterini canlandırmıştı. 

Atakan Işıktutan Savaşçı

ATAKAN IŞIKTUTAN SURVIVOR 2019

Atakan Işıktutan'ın kariyerinde Survivor en büyük dönüm noktası oldu. Survivor 2019'da Türkiye takımında yarışan Atakan Işıktutan hem yakışıklı hali hem sempatik tavırları hem de iddiasıyla yarışmanın en çok konuşulanlarından oldu. 

Atakan Işıktutan ve sevgilisi