Tarık Mengüç gençlik halini gören tanıyamıyor eski halinin fotoğrafı sosyal medyayı salladı!

Şarkıcı Tarık Mengüç'ün genlik halini gören kimse tanıyamıyor eski halinin fotoğrafı sosyal medyayı salladı!

Tarık Mengüç gençlik halini gören tanıyamıyor eski halinin fotoğrafı sosyal medyayı salladı!

Şakşuka şarkısı ile adınından bahsettiren şarkıcı Tarık Mengüç'ün gençlik yıllarında şarkı söylerken çekilen fotoğrafı sosyal medyada çok konuşuldu. Civciv sarısı saçlarıyla görmeye alışık olduğumuz 50 yaşındaki Tarık Mengüç'ün siyah saçlı eski hali ortaya çıktı. Mengüç'ün eski halini görenler şoke oldu. Şakşuka şarkısı ile şöhret basamaklarını tırmanan Tarık Mengüç'ün gençlik fotoğrafı sosyal medyada en çık konuşulan magazini olarak karşımıza çıkıyor. 

1969'da İstanbul'da doğan Tarık Mengüç müzik hayatına atılmadan önce hayatını devam ettirebilmek için mobilyacılık gibi çeşitli işlerde çalıştı. Müzik kariyerinde şöhret basamaklarını tırmanmasına yardımcı olan Şakşuka isimli şarkısı ile adından söz ettirdi.

Survivor'a da Katılmıştı!

2017 yılında ekranların rekortmen yarışması olan Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor yarışmasında da boy gösteren Tarık Mengüç'ün gençlik yıllarında şarkı söylerken çekilen fotoğrafı ortaya çıktı! Siyah saçları ile gençlik yıllarına ait olan fotoğraf sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yerini aldı. İşte sarı saçlarıyla görmeye alışık olduğumuz Tarık Mengüç'ün eski hali!

tarık mengüçün gençlik hali

Yorumlar