Televizyon yıldızı Lauren Harries sevgilisiyle seks yaparken canlı yayın yaptı!

Ünlü televizyon yıldızı sevgilisiyle seks yaparken yanlışlıkla Instagram hesabından canlı yayın yaptı! Yaklaşık 12 dakika boyunca takipçileri o anı izledi!

Televizyon yıldızı Lauren Harries sevgilisiyle seks yaparken canlı yayın yaptı!

Ünlü televizyon yıldızı Lauren Harries sevgilisiyle cinsel ilişkiye girerken 12 dakika boyunca yanlışlıkla canlı yayın yaptı! Yanlışlıkla Instagram hesabından erkek arkadaşı ile seks yaparken canlı yayın yapan televizyon yıldızı Lauren Harries, takipçilerine o anları izledi. Lauren Harries kimdir? Laurren Harries kaç yaşında? 41 yaşındaki televizyon yıldızı Lauren Harries yanlışlıkla canlı yayın yaptı!

CİNSEL İLİŞKİYE GİRERKEN CANLI YAYIN YAPTI!

Televizyon Yıldızı Lauren Harries, Sevgilisiyle İlişkiye Girerken Yanlışlıkla Canlı Yayın Yaptı. 41 yaşındaki televizyon yıldızı Lauren Harries, sevgilisiyle ilişkiye girerken farkında olmadan Instagram hesabından canlı yayın yaptı.

İngiliz yazar ve televizyon yıldızı 41 yaşındaki Lauren Harries, erkek arkadaşı ile cinsel ilişkiye girdiği sırada Instagram hesabından yanlışlıkla canlı yayın yaptı. Harries, farkında olmadan 12 dakika boyunca hayranlarına cinsel ilişkiye girdiği anları izletti.

YANLIŞLIKLA CANLI YAYIN YAPTI!

Telefonun canlı yayında olduğunu fark eden Harries, "Eyvah ne yaptım" deyip telefonunu kapatarak canlı yayını kesti. Daha sonra Twitter hesabından ismini gizli tuttuğu erkek arkadaşının zamansız bir şekilde kendisi ile ilişkiye girmek istediğini telefonun canlı yayında olduğunu fark edemediği için böyle bir kazanın olduğunu söyleyerek üzüntüsünü dile getirdi.

"BİR DAHA BU ŞEKERE SAHİP OLAMAYACAKSIN"

Harries, bir kaç gün önce de ayrıldığı erkek arkadaşı Bruce Hills'e Twitter üzerinden ağır laflar edip "Bir daha bu şekere sahip olmayacaksın" paylaşımını yapmıştı.

Yorumlar