Tesettüre giren Gamze Özçelik'ten şaşırtan karar köy hayatını seçti!

Son zamanlarda yardım faliyetleriyle gündeme gelen eski oyuncu Gamze Özçelik, sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafa "Köy hayatını seçti." notunu düştü.

Tesettüre giren Gamze Özçelik'ten şaşırtan karar köy hayatını seçti!

Geçtiğimiz aylarda tesettüre giren güzel oyuncu Gamze Özçelik, yaptığı yardımlarla sürekli adından söz ettiriyor. Özçelik bu kez de Instagram paylaşımıyla kendinden söz ettirdi. Gamze Özçelik sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafa, ''köy hayatını seçti'' notunu ekledi. Fotoğraf kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum aldı. Gamze Özçelik'in bir takipçisi fotoğrafa, "Gamze hanım sizde birçok ünlü gibi tası tarağı toplayıp köye mi yerleştiniz?" yorumunu yaparken bir başka takipçisi de, "Hayırlı olsun Gamze Özçelik'te köye yerleşmiş." yorumunu yaptı.

"KÖY HAYATINI SEÇTİ"

Instagram hesabından köy evinde çektirdiği fotoğrafı paylaşan ünlü oyuncu Gamze Özçelik, fotoğrafına, "Köy hayatını seçti." notunu ekledi. Gamze Özçelik'in paylaşımına takipçileri de sessiz kalmadı. Özçelik'in bir takipçisi, "Gamze hanım sizde birçok ünlü gibi tası tarağı toplayıp köye mi yerleştiniz?" yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Hayırlı olsun Gamze Özçelik'te köye yerleşmiş." yorumunu yaptı.

11 FARKLI KÖYDE 11 SU KUYUSU AÇTIRMIŞTI

Gamze Özçelik, sosyal medya hesabından 11 su kuyusunu ihtiyaç sahiplerinin hizmetine sunduklarını, takipçileriyle paylaşmıştı. Özçelik, "Ömrü su yollarında geçen Afrika'lı kardeşlerimiz için başlattığımız, "UMUT PINARLARI SU KUYULARI" projesi 1.etap kapsamında, desteklerinizle 11 farklı köyde 11 su kuyusu açtık. Açılışlar sırasında kurban kesimleri ve meyve fidanları dikimlerinin yanı sıra yüzlerce oyuncak, kıyafet, Türk bayraklı tişört ve ülkemizde yazılıp askıya bırakılan mektupların dağıtımlarını gerçekleştirdik. Ulaştırdığımız zekat yardımlarınızla birlikte, 1000 adet Kuran-ı Kerim dağıtımı da gerçekleştirebilmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu çoşkumuza sizleri de ortak edebilmek için 1. etap açılışlarımızı özetlemeye çalıştığımız 4 dakikalık bir video hazırladık. Bizimle Umuda Koştuğunuz için çok teşekkür eder, iyi eğlenceler dileriz" ifadelerini kullanmıştı.

tesettüre giren Gamze Özçelik'ten şaşırtan karar!

Yorumlar