Müge Anlı'da kan donduran itiraf Abdullah Gazi'nin eski eşi ''Beni çırılçıplak soyup''

Müge Anlı'da kan donduran itiraf! Kızı tarafından öldürülen Abdullah Gazi'nin eski eşi Yasemin Hanım bağlandı ''Beni çırılçıplak soyup boynuma ip geçirdi'' dedi

Müge Anlı'da kan donduran itiraf  Abdullah Gazi'nin eski eşi ''Beni çırılçıplak soyup''

Geçtiğimiz haftalarda kızı tarafından öldürülen Abdullah Gazi'nin işkence ettiği kaçan eşi Yasemin Hanım Müge Anlı'nın sunduğu programa bağlanıp kan donduran itiraflarda bulundu. Yıllarca kocası Abdullah Gazi tarafından işkenceye maruz kalan Yasemin Hanım canlı yayında sesi titreyerek, ''Beni çırılçıplak soyup, boynuma ip geçirip dövdü." dedi.

Kızı tarafından öldürülüp yakılan Abdullah Gazi'nin eski eşi Yasemin Hanım Müge Anlı'nın programına bağlanarak tüyleri diken diken eden itiraflarda bulundu. Kızı tarafından öldürülen eski eş Yasemin Hanım, ''Benimle ilgili orada anlatılanların eksiği var fazlası yok." dedi.

18 Şubat günü Müge Anlı'nın programına canlı olarak bağlanan Abdullah Gazi'nin eski eşi Yasemin Hanım eski kocasının kendisine yaptığı işkenceleri anlattı.

''BENİ ÇIRILÇIPLAK SOYUP BOYNUMA HALAT GEÇİRDİ''

Yasemin hanım, "Beni çırılçıplak soyup, boynuma ip geçirip dövdü. Boynumda halatla çırılçıplak arabaya bindirilip bir evin bodrumuna götürüldüm ve orada işkenceye devam etti. Dinlenip dinlenip beni yeniden dövdü."

''BÜTÜN AİLEM O ADAMIN ZALİMLİĞİNDEN ŞEHİR DEĞİŞTİRDİ!''

"O adamdan kurtulabilmek için yaşadığım şehri değiştirdim. Bütün ailem o adamın zulmünden şehir değiştirdi. O adamın zalimliğini anlatmaya kelimelerim yetmez."

"KALSAYDIM BENİ DE ÖLDÜRECEKTİ"

"Ailem yaşanan o geceyi programda öğrendi. Oğlum öğrenince sabaha kadar ağladı. Eğer gitmeseydim, kalsaydım beni de öldürecekti. Kıymet hanımın anlattıklarında hiç bir çelişki yok. Kızımız için o günden bu yana gözyaşı döküyoruz. Bizim o adamın elinden çektiğimizi hiç kimse tahmin edemez." Yasemin hanım, sözlerini, "Onlar yapmamış olsaydı belki de ben yapacaktım." şeklinde noktaladı.

BABASINI ÖLDÜRDÜĞÜNÜ İTİRAF ETMİŞTİ

Müge Anlı canlı yayınında, kızı tarafından öldürülen Abdullah Gazi Akbıyık'ın eski eşi Yasemin Hanım'ın anlattıkları herkesi dehşete düşürdü. Müge Anlı canlı yayınında Abdullah Gazi Akbıyık'ın damadını öldürmek istediği ve 18 Ocak gününen bu yana ortada olmadığı belirtilmişti.

Abdullah Gazi Akbıyık'ın kardeşleri eşi Kıymet hanımdan şüphelenirken, canlı yayından sonra Müge Anlı, Gazi Abdullah'ın eşi ve büyük kızı ile görüştü ve gerçekler ortaya çıktı. Büyük kızı 18 Ocak gecesi annesini korumak için babasının ölümüne sebep olduğunu Müge Anlı'ya itiraf etti. Babasını öldürdüğünü itiraf eden genç kız ve annesi için mahkeme tutuklama kararı verdi.

Yorumlar