Tuba Ünsal'dan balkonda göğüs dekolteli fotoğraf paylaşımı olay oldu!

Ünlü oyuncu Tuba Ünsal sosyal medya hesabında derin göğüs dekolteli fotoğraf paylaşımı yürek hoplattı ''Akıp giden bir bataklığın içindeyiz'' notunu düştü!

Tuba Ünsal'dan balkonda göğüs dekolteli fotoğraf paylaşımı olay oldu!

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan oyuncu Tuba Ünsal son dönemlerde uzun süredir evli iş insanı ile yaşadığı aşkla sık sık gündeme geliyordu. Son olarak aşk yaşadığı sevgilisi Caner Karaloğlu'nun boşanma aşamasında olduğu eşi İspanyol model Elisabeth Mas ile yaşadığı olayların ardından sosyal medya hesabında balkonde derin göğüs dekoltesiyle çekildiği fotoğrafı paylaştı. 

Oyuncu Tuba Ünsal sosyal medya hesabında derin göğüs dekolteli fotoğrafını paylaştı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan oyuncu Tuba Ünsal son dönemlerde aşk hayatı ve yaptığı açıklamalarla gündem oluyor. 

Balkonda Tuba Ünsal'dan Cesur Poz!

Balkonda verdiği cesur pozla gündeme gelen oyuncu Tuba Ünsal daha önce yaptığı üç evliliiğin ardında  aşka olan inancını kaybetmiyor! Son dönemlerde sık sık özel hayatıyla gündeme gelen Tuba Ünsal sosyal medya hesabında paylaştığı derin göğüs dekolteli fotoğrafı binlerce beğeni aldı. Fotoğrafın altına, ''Akıp giden bir bataklığın içindeyiz hepimiz ama yıldızlara bakıyor bazılarımız" notunu düştü.

tuba ünsal derin göğüs dekolteli pozu

Yorumlar