Tuğba Ekinci sosyal medya uygulaması ile erkek oldu takipçilerini kırdı geçirdi!

Siyasi paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Tuğba Ekinci, sosyal medya uygulaması ile erkek oldu. Ekinci'nin bu halini gören takipçileri şoke oldu!

Tuğba Ekinci sosyal medya uygulaması ile erkek oldu takipçilerini kırdı geçirdi!

Son zamanlarda yaptığı siyasi paylaşımlarla adından söz ettiren Tuğba Ekinci bu seferde paylaştığı fotoğrafla adından söz ettirdi. Sosyal medya uygulaması ile cinsiyet değiştirerek erkek olan Tuğba Ekinci, bu hali ile takipçilerini kırdı geçirdi. Ünlü şarkıcının bu paylaşımına kısa süre içerisinde binler beğeni ve yorum yağdı. Ekinci, fotoğrafı, ''Daha yakışıklısını görmedim kendimin'' notuyla paylaştı. 

CİNSİYET DEĞİŞTİREREK ERKEK OLDU 

Son zamanlarda siyasi paylaşımlarla gündemden düşmeyen Tuğba Ekinci yine adından söz ettirecek bir paylaşımda bulundu. Telefona indirilen bir sosyal medya uygulaması ile cinsiyet değiştiren Tuğba Ekinci'nin bu paylaşımına kısa süre içerisinde binlerce beğeni yağdı. Fotoğrafı, ''Daha yakışıklısını görmedim kendimin'' notuyla paylaşan Ekinci'nini bir takipçisi, ''Az daha zorlasan Çılgın Bediş'te ki oktay olucan yorumunu yaparken başka bir takipçisi de, ''sanki aynalı tahir'' yorumunu yaptı. 

İşte o paylaşım... 

Tuğba Ekinci sosyal medya uygulaması ile erkek oldu takipçilerini kırdı geçirdi!.

Yorumlar