Bülent Ersoy kendi tarzıyla yaşlandırma akımına katıldı binlerde beğeni aldı!

Diva Bülent Ersoy'da sosyal medyada yaşlandırma fulyasına kendi tarzıyla katıldı fotoğrafını paylaşıp altına yaptığı yorum olay oldu!

Bülent Ersoy kendi tarzıyla yaşlandırma akımına katıldı binlerde beğeni aldı!

Son bir kaç gündür sosyal medyada oldukça popüler olan yaşlandırma akımına Diva Bülent Ersoy'da kendi tarzıyla uyum sağladı. Ünlülerin kendi fotoğraflarını yaşlandırarak takipçileriyle paylaşmasıyla başlayan bu akım sosyal medyaya Bülent Ersoy'un paylaşımı damga vurdu. Sosyal medyanın yeni akımı olan fotoğrafları yaşlandırma furyasına Bülent Ersoy'da katıldı. Kendi tarzıyla yaşlandırma akımına katılan divaya Demet Akalın, Sevda Demirel gibi ünlü isimler destek verdi. 

''Ben Yaşsız Bir Kadınım'' 

Sosyal medya hesabından kendi fotoğrafını paylaşan diva Bülent Ersoy fotoğrafına ''Ben yaşsız bir kadınım'' diyerek tüm dikkatleri üzerine çekti. Cem Yılmaz, Defne Samyeli, Ahmet Kural, Şahan Gökbakar gibi ünlü isimlerin kendi fotoğraflarını yaşlandırıp paylaşmasının ardından diva Bülent Ersoy farkını ortaya koydu. Kendi sosyal medya hesabından makyajlı fotoğrafını paylaşarak ''Instagram'daki yaşlandırma rüzgarına üzerinde hiç oynamadığım bu fotoğrafımla katılıyorum. Çünkü benim gençleştirme ve yaşlandırma programına ihtiyacım yok. Ben yaşsız bir kadınım'' notunu ekledi.  Sevda Demirel'in ''Sen çok güzel bir kadınsın bir çok kadından daha zarif. Seni seviyorum'' yorumunda bulunarak Demer Akalın'da ''Bravo Diva'' yorumunda bulundu. İşte Bülent Ersoy'un yaptığı o paylaşım...

bülent ersoy yaşlandırma akımına kendi tarzında katıldı

Yorumlar