Tulu Bacı kim kaç yaşında Enes Batur ile evleniyor davetiyeyi paylaştı!

Milyonların takipçisi ünlü YouTuber Enes Batur evleniyor! Sosyal medya hesabından evlilik davetiyesi paylaşan Enes Baturu'un evleneceği kız Tulu Bacı kimdir?

Tulu Bacı kim kaç yaşında Enes Batur ile evleniyor davetiyeyi paylaştı!

Ünlü YouTuber Enes Batur Tulu Bacı ile evleneceğini sosyal medya hesabından duyurdu! 10 milyonu aşkın takipçisi olan Enes Batur Instagram hesabından evlilik davetiyesi paylaşmasıyla takipçileri arasında büyük bir merak uyandırdı. Milyonların takipçisi Enes Batur sosyal medya hesabından kendi evlilik davetiyesini paylaşarak takipçilerini şoke etti. Tulu Bacı ile evleneceğini duyuran Enes Batur kısa sürede internette en çok konuşulan isim oldu. Batur'un paylaşımından sonra gözler evleneceği kız Tulu Bacı'ya çevrildi. Tulu Bacı kimdir, ne iş yapıyor, kaç yaşında, nereli? gibi ardı arkası kesilmeyen soruların yanıtını ve tüm detayları elmaelma.com'da bulabilirsiniz!

ENES BATUR TULU BACI İLE EVLENİYOR!

Sosyal medya hesabından kendi evlilik davetiyesini paylaşan Enes Batur, ''Hadi bakalım bütün arkadaşlarıma özelden yolladım!'' notunu düştü. Ünlü fenomenin düğün davetiyesini paylaşmasının ardından tüm gözler evleneceği kişi Tulu Bacı'ya yöneldi. Batur'un evleneceği Tulu Bacı hakkında tüm detayları bir araya getirdik!

tulu bacı kimdir enes batur ile evleniyor

ENES BATUR İLE EVLENECEK TULU BACI KİMDİR KAÇ YAŞINDA?

Milyonların takip ettiği fenomen Enes Batur'un evlilik davetiyesini paylaşmasıyla merak edilen isim olan Tulu Bacı, Kıbrıs 8 Nisan 1999 doğumlu! Tulu Bacı'nın annesinin adı Denisa babasının adı ise Cem Bacı'dır. Tulu Bacı eğitim hayatını İstanbul Üniversitesi Konservatuar bölümünde devam ettirmektedir.

enese baturun evleneceği tulu bacı kimdir kaç yaşında

Yorumlar