Ünlü modası Gülşah Saraçoğlu ayrıldığı sevgilisi Gökhan Göz ile yeniden barıştı!

Gökhan Göz ile olaylı bir ayrılık yaşayan ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu eski sevgilisiyle yeniden barıştığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Ünlü modası Gülşah Saraçoğlu ayrıldığı sevgilisi Gökhan Göz ile yeniden barıştı!

Ünlülerin vazgeçilmez modacısı Gülşah Saraçoğlu olaylı bir şekilde ayrıldığı eski sevgilisi Gökhan Göz ile yeniden barıştığını sosyal medya hesabında paylaşarak müjdeyi verdi. Ünlü modacı sosyal medya hesabında ''Yaşanılan tüm olaylardan son derece rahatsız olduk'' diyerek sevgilisi Gökhan Göz ile ayrılma nedenlerine konu olan bazı açıklamaları da takipçileriyle paylaştı. 

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu ayrıldığı sevgilisi Gökhan Göz'ün evini basmış ve eşyalarını dağıtmıştı. Sevgilisi Göz ile birlikte yaşadığı evin altını üstünü getirmesinin ardından Gökhan Göz evin dağılmış halinin videosunu çekerek ''Yazıklar olsun'' notunu düşmüştü. 

Gülşah Saraçoğlu geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından eski sevgilisi Gökhan Göz ile yeniden barıştığını ''Hepinizin de bildiği gibi Gökhan'la olan ayrılığımız çok ortalığı karıştırdı.. Yaşanılan tüm olaylardan son derece rahatasız olduk.. İnsanlar öfkeyle hata yapabilir. Biz de tüm bu olan bitenden ötürü çok üzüldük, biraraya geldik. Sorunlarımızı çözmek adına.. Evet barıştık ve ilişkimiz kaldığı yerden devam ediyor..'' şeklinde paylaşım yaptı. 

gülşah saraçoğlu gökhan göz barıştı

''Bir Kadın Olarak Kırıldım ve İnandım''

Saraçoğlu eski sevgilisi Gökhan Göz ile barıştıklarını duyurduktan sonra yaptığı paylaşımla ayrılma nedenleri hakkında ''Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki.. Birlikteliğimiz boyunca herhangi bir aldatma olmamıştır. Gökhan'ın kız arkadaşlarıma mesaj atması gibi bir durum söz konusu değildir. Böyle iddialar oldu ve ben de bir kadın olarak kırıldım ve inandım. Ama ilişkimizi yıpratmak adına bir kaç kendini bilmez böyle iftiralar attı. Aslı astarı yoktur'' açıklama yaptı.

gülşah saraçoğlu gökhan göz yeniden barıştı

Yorumlar