Kalp spazmı geçiren Mehmet Ali Erbil yoğun bakıma kaldırıldı ablası duyurdu!

Mide spazmı geçirdiği iddiasıyla hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil'in kalp spazmı geçirdiği ortaya çıktı. Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Kalp spazmı geçiren Mehmet Ali Erbil yoğun bakıma kaldırıldı ablası duyurdu!

Evinin banyosunda düşen ve Kaçış Sendromu hastalığı nükseden Mehmet Ali Erbil çok uzun bir süre 235 gün yoğun bakımda kalmıştı. Çok uzun bir süre yoğun bakımda tedavi gören Erbil, kısa bir süre önce toparlanmış ve günlük hayatına geri dönmüştü. Mali'den kötü bir haber geldi! Ünlü şovmen dün gece yeniden hastaneye kaldırıldı. Mide spazmı geçirdiği iddiasıyla hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil'in kalp spazmı geçirdiği ortaya çıktı. Erbil'in doktor kardeşi sağlık durumunun iyi olduğunu "Abimin durumu iyi endişelenecek bir şey yok'' şeklinde yaptığı açıklamasıyla duyurdu.

KALP SPAZMI GEÇİRDİ

Abisinin sağlık durumu hakkında açıklama yapan Prof. Dr. Yeşim Erbil, "Abimin durumu iyi endişelenecek bir şey yok. Bir kalp spazmı geçirdi. Bu tip durumlarda hasta yoğun bakımda tutulur. Bu nedenle yoğun bakımda. Şu an klinik durumu iyi çok şükür. Birkaç gün daha kalacak. Kardiyolog doktorlar abimi takip ediyor gerekli tedavisi yapılıyor. Kendinde, yiyor, içiyor ve konuşuyor. Yakın takip için hastanede kalması gerekiyor. İlginize teşekkür ederiz. Her zaman sevenlerinin duası ile iyileşti. Bunu da en kısa sürede atlatacak inşallah." dedi.

"KONTROL AMACIYLA HASTANEYE KALDIRILDI"

Mehmet Ali Erbil'in basın danışmanı ise yaptığı açıklamada "Ağır bir durum yok. Dün gece ağır bir yemek yediği için rahatsızlandı. Kontrol amacıyla hastaneye kaldırıldı. Şu anda tedavi devam ediyor." demişti.

 Kalp spazmı geçiren Mehmet Ali Erbil yoğun bakıma kaldırıldı ablası duyurdu!

Yorumlar