Ünlü şarkıcı İntizar'ın takipçileri sitem etti midem bulandı senden!

Şarkıcı İntizar İle Sinem Gedik'in görüntülerinin magazin gündemine düşmesinin ardından takipçileri de İntizar'a sitem etti! İntizar sitemlere sessiz kalmadı!

Ünlü şarkıcı İntizar'ın takipçileri sitem etti midem bulandı senden!

Mustafa Ceceli ve Sinem Gedik çiftinin aniden boşanması magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. 9 yıllık eşi Sinem Gedik'ten tek celsede boşanan Mustafa Ceceli'nin kısa bir süre sonra Selin İmer'le ilişkisi ortaya çıkmıştı. Bu olayların ardından bi bomba daha patlamıştı. Mustafa Ceceli'nin eşi Sinem Gedik'in şarkıcı İntizar'la samimi görüntüleri gündemde şok etkisi yaratmıştı. Bunun üzerine İntizar'a hayranlarından tepki mesajları yağmıştı. Geçtiğimiz gün bir takipçisi İntizar'a ortaya çıkan görüntülerinden dolayı ateş püskürdü. İntizar kendisine yapılan yoruma sessiz kalmadı ve takipçisine ayar verdi. 

SİNEM GEDİK'LE SAMİMİ GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKMIŞTI 

 Mustafa Ceceli, 9 yıllık eşi Sinem Gedik'ten tek celsede boşanmıştı. Kısa bir süre içerisinde Ceceli'nin Selin İmer'le ilişkisi ortaya çıkmıştı. Boşanmanın sebebi ise Selin İmer olarak görülüyordu. Ceceli ve İmer boşanmanın ardından hemen evlenmişlerdi.Ancak Cengiz Semercioğlu, boşanmanın perde arkasında yatan farklı bir iddiayı köşesine taşıdı.Semercioğlu, Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik'in, şarkıcı İntizar ile ilişkisi olduğunu, boşanmanın sebebinin ikili arasındaki yasak aşk olduğunu iddia etmişti. Bir süre sonra şarkıcı İntizar ve Selin İmeri'in samimi görüntüleri ortaya çıkmış, magazin gündemi derinden etkilenmişti. İntizar'ın hayranları da bu samimi görüntülere sessiz kalmadı. İntizar'ın bir takipçisi '' senin o görüntülerinden sonra midem bulandı senden'' yorumunu yaparak sanatçıya ateş püskürdü. İntizar ise bu yoruma sessiz kalmadı ve ''kus ozaman içindeki intizar'ı göçebe...'' şeklinde cevap verdi. 

ıntızar'dan takıpcısıne agır sozler

 

 

 

 

Yorumlar