Uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan damat adayı Melih Erdem takipçilerinden özür diledi!

Katıldığı evlilik programıyla adını duyuran damat adayı Melih Erdem'in sosyal medyada uygunsuz görüntüleri ortaya çıktı.

Uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan damat adayı Melih Erdem takipçilerinden özür diledi!

Bir döneme damga vuran evlilik programlarıyla adını duyuran ünlü damat adayı Melih Erdem'in sosyal medyada uygunsuz görüntüleri ortaya çıktı. Başına gelen olay ile ilgili açıklamalarda bulunan Erdem, ''Bu devirde kimseye dost kelimesini kullanmayın." diyerek dost kazığı yediğini söyledi. 

UYGUNSUZ GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TAKİPÇİLERİNDEN ÖZÜR DİLEDİ

Katıldığı evlilik programıyla adını duyuran ve sonrasında sosyal medyada büyük bir takipçi kitlesine ulşaan damat adayı Melih Erdem'e büyük şok! Sosyal medyada uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan Erdem, takipçilerinden özür diledi. Dostundan kazık yediğini söyleyerek, ''Bu rezilce hareketten dolayı hepinizden özür diliyorum ve bir daha asla ama asla böyle bir olaylar karşılaşmayacağınıza dair söz veriyorum. Ve size ufak bir tavsiye veriyorum, bu devirde kimseye dost kelimesini kullanmayın." dedi. 

Uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan damat adayı Melih Erdem takipçilerinden özür diledi.!.

"15 YILLIK ARKADAŞIM HAİNCE YAPMIŞ"

Melih Erdem Instagram hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Öncelikle bu son yaşanan ifşa olayı ile ilgili utancımın hat safhada olduğunu bilmenizi isterim. 15 yıllık çocukluk arkadaşımın haince yapmış olduğu davranıştan dolayı sizlere mahcup bir şekilde bu açıklamayı yapıyorum. Beni uzun zamandır tanıyanlar bilir, kimsenin namusuna ve kimsenin eşine dostuna bir yanlışımı görmemiştir.

uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan damat adayı melih erdem takipçilerinden özür diledi.1

"HEPİNİZDE ÖZÜR DİLİYORUM"

Bana olan sevginizi ve saygınızı zedeleyen bu rezilce hareketten dolayı hepinizden özür diliyorum ve bir daha asla ama asla böyle bir olaylar karşılaşmayacağınıza dair söz veriyorum. Ve size ufak bir tavsiye veriyorum, bu devirde kimseye dost kelimesini kullanmayın." dedi.

 

Yorumlar