Victoria's Secret meleği Stella Maxwell herkesin içinde burununu karıştırırken yakalandı!

Victoria's Secret meleği Stella Maxwell herkesin içinde çaktırmadan burnunu karıştırırken yakalandı işte o anlar böyle görüntülendi o anlar kameralara yansıdı!

Victoria's Secret meleği Stella Maxwell herkesin içinde burununu karıştırırken yakalandı!

Victoria's Secret meleklerinden olan Stella Maxwell katıldığı bir moda etkinliğinde herkesin içinde burnunu karıştırırken objektiflere yakalandı. 29 yaşındaki Belçikalı dünyaca ünlü model Londra'da katıldığı bir moda etkinliğinde boy gösterdi. Ancak etkinliğin ilerleyen saatlerde yaptığı bir hareketle herkesi şoke etti! Etkinlikte burnunu karıştırırken görüntülendi!

Londra'da 'The British Mudeum'da bir moda etkinliğine katılan 29 yaşındaki dünyaca ünlü model Stella Maxwell burnunu karıştırırken görüntülendi. Etkinlikte sol işaret parmağı ile burnunu karıştıran model hiç kimseye aldırış etmedi. Maxwell burnunu karıştırırken kameraların objektifine takıldı. 

Aynı etkinlikte giydiği tül elbise ile firikik veren ünlü model Stella Maxwell giydiği elbise ile farkında olmadan göğsünün tamamı göründü. İşte arka arkaya kameralara yansıyan o görüntüler!

stella maxwell burnunu karıştırırken görüntülendi

ünlü model stella maxwell burnunu karıştırırken görüntülendi

Yorumlar