Demet Akbağ Arda Turan'ın mahkemelik olduğu Özlem Ada Şahin ile yemek yedi!

Arda Turan'ın 'manevi annem' dediği usta oyuncu Demet Akbağ Özlem Ada Şahin ile akşam yemeği yedi Turan Demet Akbağ'ın eşi Zafer Çika'nın cenazesine gelmemişti.

Demet Akbağ Arda Turan'ın mahkemelik olduğu Özlem Ada Şahin ile yemek yedi!

Son olarak Arda Turan'ın 'manevi annem' olarak nitelendirdiği usta oyunucu Demet Akbağ geçtiğimiz gün Turan'ın mahkemelik olduğu ünlü şarkıcı Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin ile akşam yemeği yemek için bir araya geldi. Futbolcu Arda Turan'ın ünlü şarkıcı Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin'i bir mekanda sözlü tacizde bulunduğu iddiasi ile mahkemelik olmuştu.

Ünlü şarkıcı Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin ile geçtiğimiz gün akşam yemeği için bir araya gelen usta oyuncu Demet Akbağ'ın fotoğrafı dikkat çekti. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin usta oyuncu ile beraber çektirdikleri fotoğrafı sosyal medyada paylaşarak ''Akşam üstü keyfi'' notunu paylaştı.

Zafer Çika'nın Cenaze Törenine Katılmamıştı!

Trafik kazası sonucu hastanede hayatını kaybeden usta oyuncu Demet Akbağ'ın eşi Zafer Çika'nın cenazesine Arda Turan katılmamıştı. Arda Turan'ın Zafer Çika'ya 'manevi abim' Demet Akbağ'a ise 'manevi anne' diyen Turan Zafer Çika'nın ölüm haberini alınca yıkılmıştı. Ancak cenaze törenine antremanı olduğu için cenaze törenine katılamamıştı. 

demet akbağ özlem ada şahin

Yorumlar