Yaşar İpek Instagram'dan Gülben'in fotoğrafını beğendi ortalık karıştı!

Yaşar İpek, eşi Seren Serengil'in kavgalı olduğu Gülben Ergen'in fotoğrafını beğenince ortalık karıştı.

Yaşar İpek Instagram'dan Gülben'in fotoğrafını beğendi ortalık karıştı!

Seren Serengil ile Yaşar İpek, Aralık 2017'de aşk yaşamaya başlamış, 26 Mayıs 2018'de de Fransa Marsilya'da dünya evine girmişti. Yaşar İpek, geçtiğimiz gün, Instagram hesabından eşi Seren Serengil'in kavgalı olduğu Gülben Ergen'le ilgili paylaşımını beğendi. Bu durum Seren Serengil'in fanlarının gözünden kaçmadı. İpek'in bu hareketi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Yaşar İpek ise çıkan haberlerin ardından sosyal medya hesabından konuya açıklık getirdi. İpek, magazin yorumcusu Bilal Özcan'ın Gülben Ergen paylaşımını beğendiğini, gönderileri hızlı geçtiğinden paylaşımın dikkatinden kaçtığını söyledi.

SIKI TAKİPÇİLERİN GÖZÜNDEN KAÇMADI

Yaşar İpek'in Instagram hesabından eşi Seren Serengil'in kavgalı olduğu Gülben Ergen'le ilgili paylaşımı beğenmesi dikkatlerden kaçmadı. İpek'in bu hareketi isesosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

yaşar ipek

SEREN SERENGİL'İN FANLARINDAN TEPKİ YAĞDI

Seren Serengil'in fanları bu duruma tepki gösterdi. Bu beğeninin korkunç bir şey olduğunu belirten takipçileri ''Senden gizli bir takipse bu çok çirkin, bilerek yapmış olması ihtimali ise korkunç'' şeklinde yorumlarda bulundu.

seren serengil

SOSYAL MEDYA HESABI ÜZERİNDEN KONUYA AÇIKLIK GETİRDİ 

Yaşar İpek ise çıkan haberlerin ardından sosyal medya hesabından konuya açıklık getirdi. İpek, magazin yorumcusu Bilal Özcan'ın Gülben Ergen paylaşımını beğendiğini, gönderileri hızlı geçtiğinden paylaşımın dikkatinden kaçtığını söyledi.

seren serengil

3 GÜN HAPİS YATMIŞTI

Seren Serengil geçen yıl sunuculuğunu yaptığı programda mahkeme kararına uymayıp Gülben Ergen aleyhine konuşmaya devam edince 3 gün hapis yatmıştı.

NELER YAŞANMIŞTI?

Gülben Ergen'in evli iş adamı Tolga Duğles'le ilişkisi olduğu iddiaları ortaya çıktıktan sonra özellikle Yeşim Salkım ve Seren Serengil cephesi Gülben Ergen'e savaş açmış ve eski defterler yeniden açılmıştı.Her iki isim de sosyal medya hesapları üzerinden Gülben Ergen’e ciddi suçlamalarda bulunmuş hatta Ergen için ‘Kocama dokunma’ adıyla bir de hashtag açılmıştı. Tüm bu gelişmeler sürerken konuya Gülben Ergen’in eski eşi Erhan Çelik de dahil oldu. Ergen’le olan sürpriz boşanması sonrası ‘Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır’ şeklinde bir açıklama yapan ve dikkatleri üzerine çeken Çelik’in şimdi de Yeşim Salkım’la ittifak yaptığı yönünde haberler gün yüzüne çıktı. Yeşim Salkım’ın yanlışlıkla paylaştığı Whatsapp mesajlarında Çelik ve Salkım arasındaki yazışma gün yüzüne çıktı.

Kısa bir süre önce sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak mahkemeye suç duyurusunda bulunmak üzere çalışmalar yaptığını gösteren Gülben Ergen sonunda bugün harekete geçti. Sosyal medya hesaplarından kendisiyle ilgili hakaret dolu paylaşımlarda bulunan Salkım ve Serengil’e dava açmak üzere Çağlayan Adliyesi’ne başvuran Gülben Ergen ayrıca Yeşim Salkım’la ortaklaşa hareket ettiğini düşündüğü eski eşi Erhan Çelik’i de mahkemeye vermeye karar verdi

 

 

 

Yorumlar