Hilton'dan kış kampanyası!

Hilton'un geleneksel 'Kış İndirimi' kampanyası başladı! Hilton bu yıl 400'ü aşkın otelde yüzde 25'e varan indirim sunacak...

Hilton'dan kış kampanyası!

Hilton'un geleneksel 'Kış İndirimi' kampanyası, bu yıl Londra, Moskova, Dubai, Floransa, İzmir gibi turistik noktalardaki tesislerin de aralarında bulunduğu 400'ü aşkın otelde yüzde 25'e varan indirim sunacak. 

Küresel konaklama sektörünün lider markalarından Hilton, yaklaşan kış mevsimini özel bir kampanyayla karşılıyor. Hilton’un ‘Kış İndirimi’ kampanyası, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’nın en heyecan verici noktalarındaki otellerde yüzde 25’e* varan indirim sunuyor. Kış ortasında sıcak ülkelerde güneş dolu bir tatil, keyifli bir Avrupa kaçamağı veya bir iş gezisi için seyahat etmeyi planlayanlar, 400’ü aşkın otelde kampanyadan faydalanabilecek.

Hilton’un ‘Kış İndirimi’ kampanyası, 31 Ocak 2018 tarihine kadar yapılacak rezervasyonlarda kullanılabilecek. Hampton by Hilton’dan Hilton Garden Inn’e Hilton ana markası bünyesindeki tüm otel markalarının dahil olduğu kampanya kapsamındaki rezervasyonlar, 31 Aralık 2018’e kadar yapılacak konaklamalarda geçerli olacak.

 

Yorumlar