Sevgiliyle tatile çıkmak için gerekenler ekip ruhunu oluşturun!

Sevgiliyle yolculuğa çıkmak veya tatile gitmek onu daha iyi tanımanıza yardımcı olacaktır. Ancak dikkat etmeniz gereken bazı noktalar olabilir!

Sevgiliyle tatile çıkmak için gerekenler ekip ruhunu oluşturun!

Birini tanımanın en doğru yolu aynı evi paylaşmak veya yolculuk yapmaktır. Çok doğru karşınızdaki kişiyi en iyi bir yerde bir kaç gün geçirerek az çok fikir sahibi olmanıza yardımcı olacaktır. Ancak bunun için acele etmeyin. Özellikle ilişkiniz çok yeniyse hemen tatil planları yapmaya kalkmayın! Elmaelma.com okurları için sevgiliyle tatile çıkmak için dikkat edilmesi gerekenleri ve onaylanması gereken 4 madde sıraladık!

EKİP RUHUNU KAVRAYIN!

Tatilde biribirinizi tamamlayacağınız noktaları belirlemeyi unutmayın! Mesela sevgilinizin mekan bilgisiyle sizin yer yön hissiyatınız mükemmel bir tatil rotası oluşturabilir! Aynı zamanda iyi bir ekip ruhu aranızdaki bağı daha da kuvvetlendirebilir!

TATİL İÇİN ACELE ETMEYİN!

Özellikle ilişkiniz henüz çok tazeyse ve birbirinizi kişisel olarak hobilerinizi ve fobilerinizi tam anlamıyla bilmiyorsanız bunu tatilde tamamlamaya çalışmayın. Aksi taktirde hiç beklemediğiniz olumsuz bir özellikle karşılaşabilir, tatilinizi zehir edebilirsiniz. Bu yüzden karşınızdaki kişiyi hemen tanımak için yeni başlanmış bir ilişkide tatil rotaları oluşturmaktan vazgeçin!

KAFANIZDA BİR BÜTÇE BELİRLEYİN!

Her ne kadar karşınızdaki kişiyle bir şeyleri paylaşıyor olsanız ve aranızda paranın lafı geçmese bile tatile çıkmadan önce kafanızda bir bütçe belirlemeyi unutmayın! Aksi taktirde tatilinizin zehir olmasını istemeyiz!

AYRI ZAMANLAR GEÇİRİN!

Sevgili demek tam anlamıyla herşeyi beraber yapmak beraber gitmek demek değil! Sevgilinizle farklı farklı şeylerden hoşlanabilirsiniz. Aynı zamanda beraber çıktığınız tatilde bir gün ayrı yerlerde vakit geçirebilir, müzelere veya denize gidebilirsiniz. 

 

Yorumlar