Sıla Ziynet Sali kavgası ünlü şarkıcı sessizliğini bozdu!

Sıla Gençoğlu tarafından darp edildiği iddia edilen Ziynet Sali, konuyla ilgili sessizliğini bozdu! Sıla'nın kendisini dövdüğü söylentilerine açıklık getirdi!

Sıla Ziynet Sali kavgası ünlü şarkıcı sessizliğini bozdu!

Ahmet Kural Sıla'yı darp ettiği iddiasının ardından magazin gündemine bomba gibi düşen bir başka iddia da ortaya atıldı. Sıla'nın şarkıcı Ziynet Sali'yi darp ettiği söyleniliyor. Günlerdir suskunluğunu koruyan Ziynet Sali artık sessizliğini bozdu. Sabrının taştığını ifade eden şarkıcı "Kimseyle derdim yok. Zaten ardı arkası kesilmeyen haksızlıklardan dolayı insanın sabrı taşıyor" dedi.

''KİMSEYLE DERDİM YOK ZATEN''

Önceki gün Etiler'de bir alışveriş merkezinde dolaşırken görüntülenen Sali, muhabirlerin kendisine yönelttiği soruları yanıtladı. 'Söylemezsem Olmaz' adlı programda Sıla Gençoğlu'nun, şarkıcı Ziynet Sali'yi darp ettiği söylentileriyle ilgili Sali şöyle konuştu: "Bu konuları mahkemede konuşacağım arkadaşlar, konuşma yasağım var. Tabii çok konuşanları bir susturmak gerekiyor ama onu da yargı yoluyla halledeceğiz. Kimseyle derdim yok zaten ama sürekli ve ardı arkası kesilmeyen haksızlıklardan dolayı insanın sabrı taşıyor."

"ÇİRKİNLEŞMENİN ALEMİ YOK"

"Bu kadar çirkinleşmenin alemi yoktu, insan belli bir yere kadar iyi niyetini koruyabiliyor. Konu zaten yargıda, avukatım ilgileniyor.

''HERZAMAN ARKADAŞIZ BİZ,MESLEKTAŞIZ''

Ünlü şarkıcı, "Sıla hanımla görüşüyor musunuz" sorusuna ise "Tabii ki görüşüyorum. Hatta olaylardan sonra aradım, 'geçmiş olsun' dedim. Her zaman arkadaşız biz. Aynı sektördeyiz, meslektaşız" yanıtını verdi.

Yorumlar