Akrep Kasım 2018 aylık burç yorumu aşk-para-iş falınız

Akrep aylık burç yorumu Kasım 2018 aşk ve para falı elmaelma.com'da. Kasım 2018 Akrep aylık burç yorumunda Merkür gerilemesi etkileri ve uyarı da var.

Akrep Kasım 2018 aylık burç yorumları aşk para iş falı elmaelma.com'da. Akrep aylık yorumlarına göre Kasım 2018'de Akrep burcu aşk hayatında yaramazlık, çapkınlık ve gizli aşk yaşama eğiliminde olacak. Kasım 2018 Akrep aşk falında eski aşklar yeniden gündemde. Eskilerde kalan sayfalar evli bile olsa Akrepleri çekecek. Aman düzeninize dikkat edin! Ortak konularda evli Akrepler de bu ay ödemeler ve masraflar konusunda zorlanacak. Gelelik Akrep Kasım 2018 para falının detayları. Akrepler Kasım 2018'de aman mali durumunuza dikkat edin. Çok fazla kazanma hırsı sizin kaybetmenize neden olabilir. Geliriniz arttıracak müzakerelerde mütevazi olmazsanız kaybedersiniz sakın unutmayın. Ayrıca Kasım ayında Akrepler hayatlarını yeniden tasarlamak heyecanı içinde olacaklar. Tembellik etmeyen kazanır! 17 Kasım'daki Merkür retrosu Akrep etkileri de düzensizlik olarak kendini gösterecek. Ancak Merkür retrosu sizi iş hayatında parlatabilir sevgili akrepler... İşte Kasım 2018 Akrep burcu aylık yorumu aşk, iş, para, sağlık falı detayları...

AKREP KASIM 2018 AŞK FALI

Akrep burcunu hükümdarı Venüs 16 Kasım'a 12. eve dönük halde olacak bu da geriye dönük aşk ve sevgilerle ilgili gelişmeler demek. Evliliğinizin geleceği veya ciddi hale gelmesi gereken bir ilişkiyi kurgulamak için ideal bir zamandasınız. Venüs'ün direk hareketine başladığı gün aynı zamanda Mars, Akrep burcunun 5. evinde aşk ve flört konularını etkileycek. Bu bazı Akrepler için geçmişte sevdikleri birine geri dönmek için cazip ortam yaratacak. Hatta evlilik dışı gizli ilişkileri bile tetikleyebilir. Daha içe kapanık Akrepler için aşk döngüsü biraz boğulma hissi yaratabilir. Kasım 2018'in son haftası, özellikle ciddi yatırımlar yapmak zorunda kalan çiftler için daha zorlu. Tahsis etmeniz gereken bütçeyi ve satın alınması gereken kalemi kabul etmek zor olabilir.

ASLAN KASIM 2018 İŞ VE PARA FALI 

Kasım 2018'deki Akrepler parayla ilgili önemli çağrışımlara sahipler. Çünkü 8 Kasım'da Jüpiter Akrep'in 2. evine girecek bu da para ve kişisel değer alanlarını parlatacak. 

Her zamankinden daha genişlemiş olacaksınız Akrepler ve parıldamayı başarır ve yeteneklerinizi geliştirirseniz daha iyi şanslar ayağınıza gelir. Ama Jüpiter'in aşırılık gezegeni olduğunu unutmayın. Bu yüzden bazı Akreplerde, çok fazla harcama yapma, hatta kredi alma arzusu ya da kendi övgülerini söyleme, bir terfi ya da işi almada şanslarını tehlikeye atma riski taşıyor. Maaşınızı veya diğer avantajlarınızı müzakere ettiğinizde sorumluluk almanız ve mütevazi olmanız önemli.

Merkür Akrep burcunun 8. evinin yöneticisidir bu da ortak kaynaklar, vergiler, krediler, finansman, mirasları etkiler. 17 Kasım 2018'deki Merkür retrosu bu alanlarınızı özellikle etkileyecek. Diğer bir deyişle, parayla ilgili konularda daha kolay pes etme eğiliminde olacaksınız.  Bu süre zarfında, finansal spekülasyonlardan ve bütçe üzerindeki harcamalardan veya etraftakileri etkilemek çabasında kaçınmalısınız. İş yoluyla para kazanmanız için ideal bir zaman ancak paranın yönetimi sizi zorlayabilir.  Dikkatli olmanızı ve ihtiyatlı olmanızı tavsiye ederiz, çünkü iyi ortaklıklar ve sadık müşterileri kaybetme riski vardır.

AKREP KASIM 2018 SAĞLIK VE RUH FALI

7 Kasım 2018 tarihli Yeni Ay, sizi kişisel yenilenme ve formüle etme hedeflerine itecek sevgili Akrepler. Hayatınızda yeni bir şeylere başlamak için yüksek güven ve coşku hissedeceksiniz. Enerjinizi boşa çıkarabilecek dürtüsel hareketlerden ve aşırı tutumlardan kaçınmalısınız. Hayatınızın ritminin kaotik hale gelme eğiliminde olduğu düşünüldüğünde, zamanınızı mümkün olduğunca iyi organize etmek ve mümkün olduğunca gerçekçi bir şekilde çabalarınızı sarfetmek için elinizden geleni yapmalısınız.

Kasım 2018'de Akrepler için son bir tavsiye: Sadece yasal işlemlerden kaçının ve sorgulanabilir yöntemlerle para kazanın!

17 KASIM MERKÜR RETROSU AKREP BURCUNU NASIL ETKİLEYECEK?

Akrep Kasım 2018 aylık burç yorumlarına göre bu ay sizin ayınız sevgili Akrepler. Ancak düzensizlik ve sıkıntılar var. Bu ay Akreplerin kariyer ve iş alanında şansları işaret ediyor. 17 Kasım Merkür gerilemesi Akrep burcu etkilerine gelince. Akrepler Merkür retrosundan en çok aşk alanında etkilenecekler. 

MERKÜR GERİLEMESİ NEDİR?

Peki nedir bu Merkür retrosu, merkür gerilemesi olarak da anılan Merkür retrosunda neler yaşanır, neden astroloji için Merkür retrosu bu kadar önemli? Yeni başlayanlar için Merkür retrosunun detayları ve Merkür retrosu 2019'un burçlara etkilerine ilişkin detaylar elmaelma.com'da. Merkür retrosuyla ilgili öncelikle şunu söylememiz gerekiyor. Merkür iletişimle ilgili her şeyin hükümdarıdır. Merkür, günlük olarak, günlük hayatımızda karşılaştığımız önemsiz detayların yanı sıra, notlar, hatırlatmalar, telefonlar, rutin, otomobiller, yazılı mesajlar, e-postalar, teknoloji, ithalat, ihracat, cep telefonu gibi temel bilgileri de temel olarak aklımızda geçen her şeyi yönetir.

Merkür güneş sisteminin en küçük gezegeni ve aynı zamanda en hızlısıdır, çünkü güneşin yörüngesini sadece 88 günde tamamlar. Hızlı derken, sadece hızdan bahsetmiyoruz, aynı zamanda genel çevikliğinden bahsediyoruz. Roma mitolojisinde, Hermes, Merkür, Olympian tanrılarının en zekisi olarak anılırdı. Hermes onların habercisi ve tercümanıydı, dolayısıyla "Merkür, haberci" terimiydi.

Peki Merkül gerilemelerinden nelere dikkat etmek gerekir? Merkür retroları iletişim, ev aletleri arızaları, yanlış anlamlar,alınganlıklar,asılsız dedikoduların yoğun olduğu dönemler diyebiliriz. Elektronik eşyalarımız da bozulmalar olabilir. Bu cep telefonları, bilgisayar, tv'ler vb.. gibi eşyalarda sıkıntı yaşayabilirsiniz.

İş yaşamızda gelirsek iş değişikliği için uygun bir dönem saylmaz. Bu zamanlada yeni başlangıçlara, yeni projelere imza atmamak önemlidir. Fakat uzun zaman önce ayarladığınız bazı işleriniz hatta evlilik tarihleriniz Merkür gerileme zamanına denk geliyorsa tabi ki bu bir sorun değil. Bu zamanlarda sakınca yoktur. Konu ne olursa temelleri önceden atıldığı için işinize devam edebilirsiniz. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için harika bir zaman diyebiliriz..

KASIM AYI TÜM BURÇ YORUMLARINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

2019 MERKÜR GERİLEMESİ (RETRO) TARİHLERİ VE BURÇLARA ETKİLERİ 

Yorumlar