Astrolog Nuray Sayarı'dan Gülben Ergen ve Tarkan kehaneti

Ünlü astrolog Nuray Sayarı'nın Gülben Ergen, Tarkan ve Demet Akalın'la ilgili son açıklamaları magazin gündemine bomba gibi düştü.

Astrolog Nuray Sayarı'dan Gülben Ergen ve Tarkan kehaneti
-A A+

Ünlü Astrolog Nuray Sayarı ünlülerin astrolojik haritalarını okudu. Nuray Sayarı bir alışveriş merkezinde katıldığı etkinlikte Gülben Ergen, Tarkan ve Demet Akalın'la ilgili astrolojik beklentilerini açıkladı. Sayarı'nın beklentileri magazin gündemini de sarstı. Nuray Sayarı Gülben Ergen için "Yeniden evlenecek" derken, Tarkan'ın da  ikinci kez baba olacağını söyledi. Sayarı'nın bebek müjdesi verdiği bir diğer isim de Demet Akalın oldu. 

DEMET AKALIN DOĞRULADI

Demet Akalın'ın yaptığı son açıklamalar da Nuray Sayarı'nın iddialarını doğrular nitelikte oldu. Demet Akalın ikinci çocuk istediklerini konser programı bittikten sonra tüp bebek yapmak için tedaviye başlayacağını söyledi. 

Nuray Sayarı kimdir

NURAY SAYARI KİMDİR?

Astrolog Nuray Sayarı, 31 Ocak 1971 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Aslen Kahireli ve 4 çocuklu bir ailenin en küçük kızı olan Nuray Sayarı henüz 40 günlükten zatürre geçirmiş ve öldü olarak düşünülüp morga kaldırılmıştı. İlk,orta ve lise eğitimini İstanbul'da tamamlayan astrolog, astroloji konusundaki eğitimini Kahire'de almış ve bu eğitimini 1991 yılında tamamlayarak astrolog olarak görev yapmaya başladı. Gençlik yılların bu yana metafizik konusuna ve doğa üstü güçlere karşı üstün bir ilgisi olan Nuray Sayarı, güçlü sezgisi sayesinde yaptığı önemli kehanetleri sayesinde Türkiye’nin tanınır bir isim oldu.

Nuray Sayarı’nın astroloji ve tarot bilimi ile ilgilenmektedir. Günlük, aylık burç yorumları da yapan Nuray Sayarı, düşünce gücünün insan hayatındaki önemine ve evrendeki her maddenin bir enerji taşıdığına inanıyor.