Balık burcu haftalık yorumları 27 Kasım-3 Aralık (aşk-iş-sağlık-para falınız ne diyor?)

Balık burcu haftalık yorumları Hande Kazanova elmaelma.com'da. 27 Kasım-3 Aralık haftalık burç yorumları aşk falı, iş falı, sağlık falı, para falı detayları...

Balık burcu haftalık yorumları Hande Kazanova elmaelma.com okurları için derledik. 27 Kasım-3 Aralık tarihleri arasında Balık burcu haftalık yorumlarına göre aşk hayatınızda, iş yaşamınızda ve sağlık durumunda sizleri neler bekliyor sorularının yanıtlarını Hande Kazanova Balık burcu haftalık yorumlarında anlattı. Balık burcu haftalık yorumlarına göre 27 Kasım -3 Aralık haftasında Balık burcu erkekleri ve kadınları salı günü büyük fırsatlar var. Ancak Balık'ları cuma günü parasal konularda karışıklıklar bekliyor. Merkür gerilemesi nedeniyle 23 Aralık'a kadar balıklar yeni başlangıçlardan kaçının. İşte Hande Kazanova'nın yorumlarıyla 27 Kasım-3 Aralık tarihlerini kapsayan Balık burcu haftalık yorumlarının detayları...

"Haftaya şartlar lehinizde, heyecanlı haberlerle başlıyorsunuz. Tembellik yapmak, keyfinize göre hareket etmek isteyebilirsiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu hafta, kariyer hayatınızda önemli konuşmalar ve sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Hayata anlayışla yaklaşmalısınız.

Salı günü kariyerinizde ve toplum önünde önemli bir işin veya teklifin sorumluluğunu hayatınıza ekleyeceksiniz. Bu süreçte projelere iyi odaklanmalı, iyi konsantrasyonla somut sonuçlar alabileceğinizi bilmelisiniz. Kariyerinizde zorlandığınız alanlarda aradığınız cevaplar bu hafta karşınıza gelebilir. Gelen bilgileri, çözümleri farketmeli ve uygulamalısınız.

Cuma gününden sonra kendinizi işinizde göstermeyi seveceksiniz. Bu dönemde üstleriniz veya patronlarınızla ilişkilerinizi güzelleştirebilir, sorunlarınıza çözümler üretebilirsiniz.

Yine bu Cuma günü para hayatınızdaki değişkenlikler, düzenli bir ödeme programı oluşturmanıza engel oluyor. Bu aralar bu dengeye özen gösterin, tehlikeli hareketlerden ve yerlerden uzak durun, enerjiniz zor olayları üzerinize çekebilir.

23 ARALIK'A KADAR...

Pazar günü oluşan Dolunay ev, aile ve yuva alanlarınıza odaklanmanıza sebep olacak. İş hayatınızda aldığınız kararların doğruluğunu bu dolunayla ailenizle birlikte sorgulayabilirsiniz. İş sorumluluklarınızı yeteri kadar karşılayamadığınızı düşünebilir, iş hayatınızda bazı yanılgılar ve hayalkırıklıkları yaşayabilirsiniz.

Pazar günü Merkür geriliyor. Kariyer alanınıza denk gelen bu gerilemede iş hayatınızda dikkatli adımlar atmalı, yanlış ifadelerden ve söylemlerden kaçınmalısınız. Bu dönemde işiniz ve kariyerinize dönük planların, konuşmaların üzerinden geçmelisiniz. Yeni başlangıçlardan ve anlaşmalardan 23 Aralık’a kadar kaçının."

Yorumlar