Balık burcu Haziran 2019 aylık burç yorumları

Balık burcu Haziran 2019 aylık burç yorumlarını Hande Kazanova siz elmaelma.com okurları için anlattı. Bu ay Balıkları önce Yeniay sonra da Dolunay etkileyecek.

Balık burcu Haziran 2019 aylık burç yorumları

Balık Haziran 2019 aylık burç yorumlarına göre bu ay 3 Haziran'daki Yeniay'ın etkileriyle başlayacak. Haziran ayı Balık burcu yorumlarına göre bu ay 14-15 Haziran civarında çevrenizde olacaklara karşı dikkatli olmalısınız. Balık Haziran burç yorumlarında ayrıca Dolunay'ın da etkileri hissedilecek. 17 Haziran'da oluşacak olan Dolunay'ın etkileri ve Haziran ayında Balık burcunu neler bekliyor sorularının yanıtlarını Hande Kazanova siz elmaelma.com okurları için şöyle anlattı:

"Ev ve aile ile ilgili konular bu ay önemli olacak sevgili Balık ve yükselen Balık’lar. Ailevi konularda atılması gereken önemli adımlar ve kararlar 3 Haziran’da oluşacak Yeniay ile beraber devreye sokulabilir. 4 Haziran’dan sonra ise hayatınıza aşkı çekmek isteyeceksiniz. Hayatınızda bir insan var ise hayatı onunla paylaşmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Bu dönemde alıngan olmamaya özen göstermelisiniz. 9 Haziran’da Venüs, İkizler Burcu’na geçiyor. Ailenizle olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz. 14-16-19 ve 20 Haziran tarihlerine dikkat etmeniz gerekecek. Bu tarihlerde özel hayatınızda zorlanabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızı gözden geçirebilirsiniz. 16 Haziran kariyer ile ilgili birtakım girişimleriniz için önemli olabilir. Dikkatli adımlar atmanızda fayda olacak. Yanıltıcı etkiler altında olacaksınız. Şiddeti üzerinize çekecek olaylardan uzak durmalısınız. 17 Haziran’da bir Dolunay gerçekleşecek. Kariyer alanlarınızda hızlı kararları karşınıza getirecek. 27 Haziran’dan sonra günlük hayatınıza odaklanmanız gereken bir dönem başlıyor."

Yorumlar