Hande Kazanova'dan 11-17 Şubat haftası AKREP BURCU haftalık burç yorumu

11-17 Şubat Akrep haftalık burç yorumlarına göre Akrepler bu hafta özel hayatlarına odaklanacaklar. 11 Şubat haftası Akrepler ani değişikliklere hazır olun.

Hande Kazanova'dan 11-17 Şubat haftası AKREP BURCU haftalık burç yorumu

11-17 Şubat haftası Akrep burçları bu hafta özellikle çarşamba gününden sonra kariyerinizde ve özel hayatında ani değişikliklere hazır olun. Hande Kazanova'nın 11-17 Şubat haftalık Akrep burcu yorumlarına göre bu hafta Akrepler özellikle eşlerinize ve sevgililerinize karşı inatçı ve ısrarcı tutumdan kaçınmalısınız. 11 Şubat haftasında Akrep burçları özellikle çarşamba ve perşembe gününe dikkat etmeli zira ani değişiklikler yolda. Hafta sonu ise Akrepler için eğlenceli zamanalr var. İşte 11-17 Şubat Akrep haftalık burç yorumunun detayları...

"Özel hayatınıza odaklı bir şekilde haftaya başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler. Hafta sonunun keyfinden kurtulamamış olabilirsiniz. Haftaya biraz daha sevdiğiniz insanla planlar yapma isteğiyle başlıyor olabilirsiniz. Ortaklaşa iş yapacağınız insanlarla olan bağlantılar pazartesi ve salı günü hayatınızın merkezinde olacak. Başkalarından onay almak isteyeceksiniz. Ortaklı işlerinizde önemli ve sağlam adımlar atma arzusunda bulunacaksınız. Çarşamba günü dikkatli olmakta fayda olacak. Etkilerini birkaç gün önceden hissedebilirsiniz. İş hayatınızda ya da hayatın günlük akışında, hızlı, beklenmedik ve ani birtakım konu ve olaylar karşınıza gelebilir. İş hayatınızda beraber çalıştığınız insanların başına bu etkiler gelebilir, aynı zamanda aile bireylerinizin sağlığı ile ilgili konularda yeni birtakım olaylar olabilir. Sürpriz gelişmeler yaşanabilecek haftalardan bir tanesi olacak. Enerjinizi iyi bir şekilde kontrol etmeyi unutmamalısınız. Perşembe günü Mars, Boğa Burcu’na geçecek. Enerjinizi ikli ilişkilere ve özel hayatınıza harcamaya başlayacaksınız. Sevdiğiniz insana karşı inatçı ve ısrarcı tutumlardan uzak durursanız bu dönemde Mars’ın canlandırıcı etkisini hayatınızda daha rahat yaşayabilirsiniz. Pazar günü oldukça keyifli olacak. Yakın çevre, akraba ve kardeşlerinizle beraber yapacağınız planlara, sevdiğinizi ya da çocuğunuzu dahil ederek hafta sonunuzu etkin bir şekilde geçirebilirsiniz."

Yorumlar