Hande Kazanova'dan 11-17 Şubat haftası TERAZİ BURCU haftalık burç yorumu

11-17 Şubat Terazi haftalık burç yorumlarına göre Teraziler bu hafta parasal konularla boğuşacaklar. 11 Şubat haftası Teraziler özellikle perşembeye dikkat!

Hande Kazanova'dan 11-17 Şubat haftası TERAZİ BURCU haftalık burç yorumu

11-17 Şubat haftası Terazi burçları maddi konularla uğraşarak yeni haftaya başlayacaklar. Hande Kazanova'nın 11-17 Şubat haftalık Terazi burcu yorumlarına göre bu hafta Teraziler, uzak bir yerden gelecek parayla ilgili gelişmeler yaşayacaksınız. 11 Şubat haftasında Terazi burçları özellikle perşembe günü Mars'ın Boğa burcuna geçişiyle parasal alanda olumlu gelişmeler yaşacak. Hafta sonu ise Teraziler için dengeli günler var. İşte 11-17 Şubat Terazi haftalık burç yorumunun detayları...

"Bu hafta maddi konular sizler için önemli olacak sevgili Terazi ve yükselen Terazi’ler. Uzun zamandır beklediğiniz bir yerden gelmesini istediğiniz bir para meselesi üzerine düşebilirsiniz. Banka işlemleri, borç, alacak-verecek dengesi, vergi ve kredi gibi konuların hayatınızda öne çıktığını göreceksiniz. Sigortayla ilgili bir işiniz varsa birkaç gün içerisinde halletmeniz için gökyüzü sizi destekleyecek. İş alanlarınızda zaman zaman sıkıntılar var. Günlük hayatınızın ritmini oturtmakta zorlanabilirsiniz. Ailelerinize karşı sorumluluklarınız ön planda olurken, onlara verdiğiniz sözleri tutamama durumuna karşı bu hafta başında dikkatli olmalısınız. Çarşamba günü özel hayatınızda hızlı ve beklenmedik gelişmeler karşınıza gelecek. Sevdiğiniz insanla birbirinize ters tepkiler vermemeye özen gösterin. Ani bir taşınma ve haber eş tarafına gelebilir. Bu dönemde enerjinizi kontrollü kullanmaya özen göstermelisiniz. Öncü bir burçta son derecede gerçekleştiği ve sizde Koç, Oğlak ve Yengeç gibi öncü bir burç olduğunuz için daha fazla etkileceksiniz. En çok ekimin sonunda doğan Teraziler ekilenebilir. 13 ve 14 Şubat zamanında ters, ani ve beklenmedik tepkiler vermeye meyilli olabilirsiniz. Perşembe günü Mars, Boğa Burcu’na geçecek. Parasal konularda önemli adımlar, mücadeleler ve savaşlar, uğraşılar devreye girmeye başlayacak ve enerjinizi bu alana harcayacaksınız. Hafta sonu evinizde daha dengeli bir enerji devrede olacak. Bu dengeli enerji ile hafta içerisinde sevdiğiniz insanla anlaşamadığınız konu ve olayları toparlayabilirsiniz. Bir misafir, sevdiğiniz insanla aranızdaki sıkıntı ve sorunları çözmenize yardımcı olabilir."

Yorumlar