Hande Kazanova'dan 11-17 Şubat haftası ASLAN BURCU haftalık burç yorumu

11-17 Şubat Aslan haftalık burç yorumlarına göre Aslanlar bu hafta kariyer odaklı günler geçirecek. 11 Şubat haftasında Aslan burcunu aşk hayatları zorlayacak.

Hande Kazanova'dan 11-17 Şubat haftası ASLAN BURCU haftalık burç yorumu

11-17 Şubat haftası Aslan burçları kariyer ve göz önünde olmak isteğiyle dolu bir hafta olacak. Hande Kazanova'nın 11-17 Şubat haftalık Aslan burcu yorumlarına göre bu hafta Aslanlar, özel hayatlarına ekstra özen göstermeli zira sinirlerinize hakim olma zorluğu yaşayabilirsiniz. 11 Şubat haftasında Aslan burçları özellikle çarşamba gününe dikkat etmeli. Hafta sonu ise Aslanlar mutlaka dinlenmeye zaman ayırmalı. İşte 11-17 Şubat Aslan haftalık burç yorumunun detayları...

"Hafta başında kariyer ve işle ilgili konular gündeminizi meşgul edecek sevgili Aslan ve yükselen Aslan’lar. Eğer çalışmıyorsanız toplum önünde olmak isteyeceksiniz ve kalabalık ortamlarda yer alacaksınız. Anne tarafının konu ve olayları bu hafta başında hayatınızda yer edecek. Diğer taraftan eğer yabancı yerlerde ve tanımadığınız insanların yanındaysanız, seyahatte ya da tatildeyseniz dikkatli olmanız gerekecek. Özel hayatınızda sevdiğiniz insandan alacağınız birtakım etkileşimler, sinirli olmanıza ve çabuk tepkiler vermenize neden olabilir. Aynı zamanda seyahatlerde beklenmedik durumlarla karşılaşma ihtimaliniz devrede olabilir. Hukuki alanda, legal meselelerde beklenmedik olaylar karşınıza gelecek. Uzaktaki akrabalarınızın hayatında gerçekleşecek bu beklenmedik oluşumlar sizi hayrete düşürebilir. İlginç haberler alabilirsiniz. Maddi konulara daha fazla önem verdiğiniz haftalardan bir tanesi olacak. Harcama yapmayacağınıza dair kendinize söz verdiğiniz konularda başarılı olamayabilirsiniz. Perşembe gününden sonra mücadelenizi göz önünde olacağınız ortamlarda kullanacaksınız. İşinizle ilgili konularda daha fazla hareketleneceksiniz. Zaman zaman ısrarcı ve inatçı tavırlarınızla tuttuğunuzu koparma isteğinizin de yüksek olduğunu göreceksiniz sevgili Aslan’lar. Hafta sonu şahane olacak. Yapılması gereken günlük işleriniz varsa bunları kolay toparlayacaksınız ve kafanızı dağıtmak üzere güzel yerlerde bulunmaya özen göstereceksiniz. Bu hafta yorulacaksınız o yüzden hafta sonunu evde dinlenerek geçirmeye özen gösterin."

Yorumlar