Hande Kazanova'dan 11-17 Şubat haftası BAŞAK BURCU haftalık burç yorumu

11-17 Şubat Başak haftalık burç yorumlarına göre Başaklar bu haftaya hareketli başlıyor. Ancak 11 Şubat haftasında Başak burcu tehlikelere dikkat etmeli.

Hande Kazanova'dan 11-17 Şubat haftası BAŞAK BURCU haftalık burç yorumu

11-17 Şubat haftası Başak burçları için uzaklardan gelen haberlerin etkisi altında başlayacak. Hande Kazanova'nın 11-17 Şubat haftalık Başak burcu yorumlarına göre bu hafta Başaklar özellikle tehlikeli yerlerden uzak durmalı, enerjilerini iyi kullanmalı. 11 Şubat haftasında Başak burçları özellikle perşembeden sonrası Mars etkisi altında olacak. Hafta sonu ise Başaklar için güzel geçecek, çocuklu Başak burçları için eğlence dolu olacak. İşte 11-17 Şubat Başak haftalık burç yorumunun detayları...

"Fikirleriniz, düşünceleriniz ve diğer insanlarla olan bağlantılarınız, uzaktan alacağınız haberler ile haftanız başlayacak sevgili Başak ve yükselen Başak’lar. Kendinizi hareketli göreceğiniz haftalardan bir tanesi olacak ancak diğer taraftan önemli işlerinizde koşulları sağlama bağlamak isteyebilirsiniz. Çarşamba gününe dikkat etmekte fayda olacak. Tehlikeli yerlerde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Enerjinizi istediğiniz gibi kullanamayabilirsiniz. Gökyüzünde kontrollü bir enerji olmayacak. O yüzden tehlikeli kişi, durum ve yerlerden uzak durmaya çalışmalısınız. Parayla ilgili birtakım girişimleriniz ve büyük bir banka işiniz varsa birkaç gün boyunca bu işlerinizi ertelemekte fayda olacak. Tutkularınızla hareket ettiğiniz noktalarda beklenmedik durumlar karşınıza gelebilir. Perşembe günü Mars, Boğa Burcu’na geçecek. Seyahat, eğitim, yabancı insanlarla yapılacak olan işler, mücadeleci ve koşulları biraz da sizin belirlediğiniz bir döngü içerisine gireceksiniz. Bu dönem içerisinde enerjinizi istediğiniz gibi kullanamayabilirsiniz. Birtakım konuları sevgiyle aşmak isteyebilirsiniz. Hayat sizi hızlandırmaya çalışacak sevgili Başak’lar. Sevgililer Günü’nde göz önünde bulunacağınız ortamlarda, sevdiğiniz insanlardan alacağınız güzel etkileşimler hoşunuza gidebilir. Hafta sonu daha keyifli olacak. Çocuğunuzla geçireceğiniz güzel bir pazar, eğer çocuğunuz yoksa sevdiğiniz insanla atacağınız güzel adımlar keyifli bir hafta sonu geçirmenizi sağlayacak."

Yorumlar