Hande Kazanova'dan 11-17 Şubat haftası BALIK BURCU haftalık burç yorumu

11-17 Şubat Balık haftalık burç yorumlarına göre Balıklar özellikle para konusunda kendilerini güvende hissetmek isteyecekler. 11 Şubat haftası Balık yorumları.

Hande Kazanova'dan 11-17 Şubat haftası BALIK BURCU haftalık burç yorumu

11-17 Şubat haftası Balık burçları haftaya maddi konularda kendilerini güvende hissetmek isteyerek başlayacaklar. Hande Kazanova'nın 11-17 Şubat haftalık Balık burcu yorumlarına göre bu hafta Balıklar özellikle  çarşambadan sonra para ile ilgili konularda beklenmedik kararlar alacaklar. 11 Şubat haftasında Balıklar perşembeden sonra enerjilerini yakın çevrelerine yönlendirecekler. Hafta sonu ise Balıklar canlarını sıkan, kafalarına takılan konularda rahatlayacaklar. İşte 11-17 Şubat Balık haftalık burç yorumunun detayları...

"Hızlı bir iletişimle haftanız başlıyor sevgili Balık ve yükselen Balık’lar. Yakın çevre bağlantılarınız kuvvetli olacak. Yapacağınız önemli planlar hafta başı sizi hareketlendirecek ve kalıcı planlar peşinde koşacaksınız. Diğer taraftan maddi konularda kendinizi güvene alma ihtiyacınız çok yüksek olabilir. Düşünmeden hareket etmeye de meyilli bir dönem olacak. Para ile ilgili konularda çarşamba günü hızlı ve ani gelişmelere dikkat etmelisiniz. Hayattan alacağınız keyfin yüksek olacağı diğer taraftan beklenmedik haberlerle ve olaylarla da hayatınızın hızlı akacağı haftalardan bir tanesi olacak. Perşembe günü Mars, Boğa Burcu’na geçecek. Yakın çevre konularınız hızlanacak. Enerjinizi daha çok yakın çevrenizdeki insanlara yönlendireceksiniz. Girişimleriniz adına harekete geçmek isteyeceksiniz. Sabit ve sizi destekleyen koşulların peşinden gitmek zaman zaman sizi ağırlaştıracak sevgili Balık’lar. Akrabalar, kardeşler, yakın çevrenizde kimler varsa onlarla olan enerji bağlantılarınızda ısrarcılıktan ve inatçılıktan kaçınmak sizi olası tartışmalar ve sürtüşmelerden koruyacak. İçsel dengenizi korumanız gereken, arkadaşlarınızla ilgili ya da arkadaşlarınızla olan konuşmalarınızda bazı konulara kafanızı takacağınız haftalardan bir tanesi olacak. Pazar günü sosyal çevre ortamlarınızda oldukça keyifli etkileşimler sizi bekliyor olacak. Sıkıntı yaşadığınız ve kafanıza taktığınız, sorun olarak gördüğünüz konu ve olayları kolaylıkla toparlayacaksınız. Çok yakın bir arkadaşınızdan güzel bir destek göreceksiniz. "

Yorumlar