Hande Kazanova'dan 11-17 Şubat haftası YAY BURCU haftalık burç yorumu

11-17 Şubat Yay haftalık burç yorumlarına göre Yaylar bu haftaya sakin başlayacaklar hem iş hem de özel hayatta şanslılar. 11 Şubat haftası Yaylar için olumlu.

Hande Kazanova'dan 11-17 Şubat haftası YAY BURCU haftalık burç yorumu

11-17 Şubat haftası Yay burçları salı günü kariyer alanında güzel fırsatlarla haftaya başlayacak. Hande Kazanova'nın 11-17 Şubat haftalık Yay burcu yorumlarına aşk hayatlarında da Yay burcu için güzel bir hafta olacak. 11 Şubat haftasında Yay burçları özellikle çarşamba gününe dikkat etmeli. Özellikle sportif faaliyetlerde kendinizi fazla zorlamayın, boğaz bölgenizin sağlığına dikkat edin. Hafta sonu ise Yaylar keyifli zaman geçirecekler İşte 11-17 Şubat Yay haftalık burç yorumunun detayları...

"Yapılması gereken gündelik işlerinizle haftanız başlıyor sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Pazartesi ve salı günü iş hayatınızda güzel gelişmeler devrede olurken, boğaz bölgenizdeki hassaslıklarla haftaya giriş yapacaksınız. Konuşamadığınız şeylerden kaynaklı olarak ya da etrafınızdaki insanlara anlatamadığınız dertlerin ön plana çıkmasından kaynaklı olarak boğaz bölgesindeki sıkıntı ve sorunlara bu hafta başında dikkatli olmanızda fayda olacak. Çarşamba günü önemli bir gün olacak. Aşk hayatınızda, sportif faaliyetlerde, yürüyüşlerde, hobileriniz ile ilgili konularda beklenmedik olaylara açık görünüyorsunuz. Eğer spor yapıyorsanız bu dönemde vücudunuzu çok fazla zorlamamanız ve riskli işlerden uzak olmanız sizin için iyi olur. Çünkü beklenmedik ve sürpriz gelişmeler karşınıza gelecek. Sevdiğiniz insana karşı enerjinizi bu dönemde kontrollü kullanmalısınız. Çocuğunuz varsa ona karşı sinirli ve ani tepkilerde devrede olabilir. Perşembe günü itibariyle ile Mars, Boğa Burcu’na geçebilir. Sağlığınız önem kazanmaya başlayacak. Enerjinizi hem sağlığınıza hem de işle ilgili konulara hem de gündelik hayatınıza harcamaya başlayacaksınız. Ses telleri, bademcikler, boğaz bölgesi ve tiroidlere dikkat etmeniz gerekecek. Şekerle ilgili beslenme şeklinizi gözden geçirmenizde fayda olacak. Ev ve aile alanlarınızda ailenize karşı verdiğiniz sözler bu hafta sizin üzerinizde biraz stres yaratabilir. Bu stresleri biraz da siz tetikliyor olacaksınız. Kimseye hayır diyememekten kaynaklı olarak, yapacaklarınızdan daha fazlasını üstlenerek yolunuzda gitmek isteyeceksiniz. Bu da streslerinizi tetikleyecek. Hafta sonu keyifli olacak."

Yorumlar