Hande Kazanova'dan 11-17 Şubat haftası BOĞA BURCU haftalık burç yorumu

1-17 Şubat Koç haftalık burç yorumlarına göre Boğalar için bu hafta çok önemli. 11 Şubat haftasında Boğa burcu beklenmedik olaylara ve çarşamba gününe dikkat!

Hande Kazanova'dan 11-17 Şubat haftası BOĞA BURCU haftalık burç yorumu

11-17 Şubat haftası Boğa burçları için özellikle önemli çünkü Ay bu hafta Boğa burcuna geçiyor. Hande Kazanova'nın 11-17 Şubat haftalık Boğa burcu yorumlarına göre bu hafta Boğalar uzaklardan gelecek haberlerle beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. 11 Şubat haftasında Boğa burçları özellikle çarşamba gününe dikkat etmeli. Hafta sonu ise Boğalar için güzel geçecek ve 1.5 aylık olumlu bir döngü başlayacak. İşte 11-17 Şubat Boğa haftalık burç yorumunun detayları...

"Bu hafta sizin için önemli olacak çünkü Ay, Boğa Burcu’nda iken haftaya giriş yapıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Kendi istek ve beklentilerinize odaklanabileceğiniz haftalardan bir tanesi olacak. Diğer taraftan hayatınızla ilgili duygusal iniş çıkışlarınızın yüksek olacağı bir hafta olacak. Çarşamba günü dikkatli olmanızda fayda var çünkü geri planda durduğunuz işlerinizde enerjinizi düzgün kullanamayabilirsiniz. Etrafınızda ani ve beklenmedik konu ve olaylar cereyan edebilir. Yurt dışı bağlantılı işleriniz varsa beklenmedik olana açık olmanız gerekecek. Kadersel olaylarla örülü olacaksınız ve anlık duygusal çıkışlarınız, etrafınızdaki insanların sizi anlamasını zorlaştırabilir. Kariyer ve iş alanlarınızda dikkatli adımlar atmaya özen gösterin. Perşembe günü Mars, Boğa Burcu’na geçecek. Yaklaşık bir buçuk aydan beri sağlığınızla ilgili konularda bağışıklık sisteminizin aşağıda olduğu bir dönemdeydiniz. Belki kendinizi iyi hissetmiyordunuz. Ancak Mars enerji, savaş ve mücadele demektir ve sizin burcunuza girmesi ile hayatınızla ilgili yön vermek istediğiniz konularda hızlı, mücadeleci ve hareketli bir dönemi başlatacak. Bir buçuk ay boyunca kendinizi önemseyecek, hareketlenecek ve işlerinizin hızlandığını göreceksiniz. İnatçı yapınızla bazı noktalarda sevdiklerinizi üzmemeye özen göstermelisiniz. Perşembe günü kafanıza takılan bir takım konuşma ve düşünceler arkadaş ortamlarınızda sizi zorlayabilir. Pazar günü ise oldukça keyifli etkileşimler devrede olacak. Gezip dolaşacak ve hayatı keyifli açılardan görmek isteyecek ve bunu da başaracaksınız."

Yorumlar