İkizler haftalık burç yorumları 20-26 Mayıs

İkizler haftalık burç yorumları 20-26 Mayıs haftası için neler söylüyor? İkizler burcu 20-26 Mayıs haftalık aşk, para, kariyer ve sağlık yorumlarının detayları.

İkizler haftalık burç yorumları 20-26 Mayıs

Hande Kazanova, 20-26 Mayıs İkizler burcu haftalık yorumlarıyla elmaelma.com'da. Bu hafta İkizler burcunu neler bekliyor sorusunun yanıtın veren Hande Kazanova, İkizler burçları için salı gününe dikkat diyor. Zira salı günü İkizler burçlarını önce Güneş'in ardından da Merkür'ün İkizler burcuna hareketinden etkilenecek. İşte bu hafta İkizler burcunu aşk, para, kariyer alanında bekleyenlerin detayları...

"İkili ilişkiler ve özel hayatınız ön planda olacak. Bu hafta sevdiğiniz insanın hayatına ya da hayatı paylaştığınız kim varsa onların fikirlerine ve düşüncelerine önem vereceksiniz. Özellikle pazartesi günü sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız plan ve programlar sizi çok mutlu edebilir. Geçtiğimiz haftalarda başlattığınız bir işin sonuçlarını alabilirsiniz sevgili İkizler. Geri planda olduğunuz için büyük girişimlerden ziyade tamamlanması gereken konular, plan yapmanız gereken alanlar üzerine yoğunlaşmanız sizin lehinize olacak. Salı günü itibariyle Güneş ve Merkür sizin burcunuza geçecek. Kendinizi güvende hissedeceğiniz ve ön plana çıkaracağınız bir dönem başlıyor. Fikir ve düşüncelerinizde çözmeniz gereken konular bu salı günü önemli olacak. Çarşamba günü itibariyle beklenmedik yerlerden göreceğiniz destekle parasal işlerde kolay çözümler üreteceksiniz. Cuma günü kendinizi çevrenizle girişeceğiniz birtakım işlerden şifalandırmak isteyebilirsiniz."

Yorumlar