Tolga Karel'in babası Tufan Karel'den Günay Musayeva hakkında olay ifşalar

ABD'ye taşınan ve TIR şoförlüğü yapmaya başlayan Tolga Karel'in babası Tufan Karel eski gelini Günay Musayeva hakkında ilk kez konuştu, anlattıkları olay!

Tolga Karel'in babası Tufan Karel'den Günay Musayeva hakkında olay ifşalar

Tolga Karel ile 2011 yılında evlenen Azerbaycanlı manken Günay Musayeva, 2015 yılında boşanmışlardı. Tolga Karel ile Günay Musayeva'nın bu evlilikten 2012 yılında Cihangir adlı bir oğulları olmuştu. Olaylı şekilde boşanan çift arasındaki kavga önceki gün Günay Musayeva'nın Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu 2. Sayfa programına katılıp, Tolga Karel'in 5 yıldır çocuğunu arayıp sormadığını, nafakasını ödemediğini söylemesi üzerine yniden alevlendi. Önce Tolga Karel 2. Sayfa programına katılarak Günay Musayeva'nın kendisini öldürtmek istediğini, azmettirdiği kişinin de tutuklandığını söyledi. Bugün ise Tolga Karel'in babası Tufan Karel, 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak yaşadıklarını ilk kez anlattı. 

Tufar Karel, Tolga Karel'in oğlu Cihangir'i görmek için çok çaba sarf ettiğini ancak en son görmeye gittiğinden Günay Musayeva'nın korumaları ve şoförü tarafında dövülerek, öldürülmeye çalışıldığını söyledi. Olayın ardından Kağıthane'de bir karakola suç duyurusunda bulunduklarını ve Günay Musayeva'nın şoförünün tutuklandığını söyledi. 

Tufan Karel, boşanma karşığı Günay Musayeva'ya 40 bin TL tazminat ödendiğini ve nafakalarının da kendisi ve eşi tarafından 3 ayda bir düzenli yatırıldığını söyledi. Tufan Karel, Gülşen Yüksel Salt'a ödeme dekontlarını da gönderdi. Ünlü sunucu dekontları doğruladı. 

Tufan Karel'in açıklamalarının detayları ise şöyle:

"Biz bugüne kadar çocuk küçük olduğu için konuşmadık. Tolga çocuğunu deli gibi seviyor. Ancak ne zaman görmeye gitse Tolga'ya tuzak kulduruyor. Kağıthane karakolunda evrakları var. ABD'de iş kurdu. İşi yürümedi. TIR kullanarak alınteriyle parasını kazanıyor şimdi. 

Beraber olduğu kişi avukattı. Kaçırdılar oğlumu vurmak isteyen şoförü. Sonra getirdiler 1 hafta hapis yattı adamı kurtardılar. 

Biz torunumuzu görmek için defalarca aradık. Eşim hasta oldu torununu göremediği için. Görüştürmüyor bizi. Arayınca yanıt vermiyor. Biz tüm sosyal medyadan da engelledi. 

TÜRK VATANDAŞI OLMAK İÇİN EVLENDİ

Türk vatandaşı olmak için evlendi. Boşanmadan önce de 1.5 yıl ayrı yaşadılar. '40 milyar nakit vereceksiniz' dedi. Evlilik sözleşmesinin o bölümünü gönderdim size. Bu para ödendi. Nafakaları 3 ayda bir ben ve hanımım yatırıyor. Dekontları da size gönderdim. 

ÖYLE CAZGIR BİR ŞEY Kİ... 

Biz çocuğu görmek istesek bizi parçalar. Tv'den internetten görün diyor. Hangi anne oğlunun babasına böyle bir kötülük yapabilir.  Ben 74 yaşındayım. Ramazan günü eksik yalan söylesem Allah beni çarpar. En son torunumuzu 1.5-2 yaşındayken gördük. Yazlığımıza getirmişti ondan beri görmüyoruz. 

TOLGA'YI YARALADI VURDURMAYA KALKTI

Tuzak kuruyor Tolga'ya. Nasıl gitsin çocuk? Dövdürdü,  vurdurmaya kalktı. Kendisi bile Tolga'yı yaraladı. Bir gece saat 3'de Tolga beni aradı. 'Baba yetiş ölüyorum' diye. Gittim alkollü gelmiş kadın eve kafasına şişeyle vurmuş. Ölüyordu Tolga zor bela yetiştirdik hastaneye. 

DAHA FAZLA PARA İÇİN YENİDEN DAVA AÇTI

Yazıklar olsun ya. 2015 yılında 40 milyar para verdik. Boşanma sonrası. Şimdi yeni bir dava açmış 50 bin lira nakit ve 5 bin nafaka istiyor. Çocuk orada iş kurdu yapamadı. Aç mı kalsın haftada 20 saat TIR kullanıyor. 

Nafakanın ödenmediği zamanlar var. Ama şartları nedeniyle. Ben emekli maaşımdan borç çekip hanımefendiye yatırıyorum. Bir insan öz evladının babasına bunu yapar mı? 

TOLGA OĞLUNU ALMAK İSTİYOR

Tolga ile dün akşam konuştum. 'Eğer bakamıyorsa çocuğuma ben ABD'de oğlumu yetiştirip büyüteyim' dedi. İstiyorsa alabiliriz torunumuzu. Ramazan gününde dua ediyorum. Mutlu olsunlar çocuk da çok mutlu olsun yeter!"

 

GÜNAY MUSAYEVA KİMDİR, ASLEN NERELİ?

Günay Musayeva, 7 şubat 1986 tarihinde Azerbaycan’da doğmuştur. Bakü Devlet Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümünü birincilikle bitirip master yaptı.

2010 Best Model Azerbaycan birincisi ve Bulgaristan’da 2010 yılında düzenlenen Best Model of the World yarışmasında ikinci oldu. Bir sinema filminde ve birçok reklam filminde oynadı. Ezel dizisinde oynadı.

29 ağustos 2011 tarihinde oyuncu Tolga Karel ile yıldırım nikahı ile İzmit’te evlendi. Cihangir Can 18 nisan 2012 doğumlu bir oğlu vardır. 2015 yılında boşandılar.

Günay Musayeva, 19 Nisan 2013 tarihinde “Tiyatro Yok ki” tiyatro gurubunun Aşk-ı Mecnun isimli tiyatro oyununda erkek tiplemesiyle rol aldı.

2013'te Show TV’de yayınlanan “Ben Burdan Atlarım” yarışmacıları arasında oldu.

Filmleri ve Dizileri :
2014 – Kod Adı K.O.Z.Kod Adı K.O.Z. (Mit Ajanı Zeynep) (Sinema Filmi)
2014 – Beyaz Karanfil (TV Dizisi)

Yorumlar