Rojda Demirer kimdir erkek halini gören takipçileri şaşkına uğradı!

Güzel oyuncu Rojda Demirer, cinsiyet değiştirme programı kullanarak kendisini erkek yaptı. Bu halini gören takipçileri şaşkınlığını gizleyemedi!

Rojda Demirer kimdir erkek halini gören takipçileri şaşkına uğradı!

Ünlü oyuncu Rojda Demirer bir telefon uygulaması programıyla kendisine cinsiyet değiştirme efekti uygulayarak erkek oldu. Sosyal medya hesabından bu halini paylaşan Demirer, takipçilerini şoka uğrattı. Rojda Demirer'in paylaşımına kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum yağdı. 

''TAKİPÇİLERİ ŞAŞKINLIKLARINI GİZLEYEMEDİ''

Ünlü oyuncu Rojda Demirer'in son Instagram paylaşımı hayranlarını şoke etti. Demirer, cinsiyet değiştirme programı kullanarak kendisini erkek yaptı. Ünlü oyuncunun filtreli halini orjinal görüntüsüyle yanyana koymuş halini gören takipçileri şaşkınlıklarını gizleyemedi. Güzel oyuncu, bu karenin altına, "Bu da burada durmalı bence… Keşke erkek bir ikizim olsaymış, bence çok can yakarmış" notunu yazdı.

ROJDA DEMİRER'İN FOTOĞRAFINI GÖRENLER YORUM YAĞDIRDI 

Rojda Demirer'in bu halini gören takipçileri şaşkınlıklarını gizleyemedi. Ünlü oyuncunun bu fotoğrafına kısa süre içerisinde bnlerce beğeni ve yorum yağdı. Demirer'in bir takipçisi paylaşıma, "Rojda hanım can yakar demişsiniz haklısınız. Gözlerim kanadı." yorumunu yaptı.

ROJDA DEMİRER KİMDİR? 

Kürt kökenli Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu Rojda Demirer, 12 Ağustos 1980 yılında Ankara'da doğmuştur. Aslen Diyarbakır’lıdır. 1988 yılında (9 yaşındayken) TRT Ankara Radyosu Çocuk Saati sınavlarını kazanarak radyo tiyatrosu yapmaya başlamıştır. 2001 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. 2003-2008 yılları arasında da Trabzon Devlet Tiyatrosu'nda kadrolu sanatçı olarak görev almıştır. 2003 yılında Aşk Olsun dizisi ile televizyon dünyasına adım atan Rojda Demirer, Adı Efsane, Kördüğüm, Acil Aşk Aranıyor, Alev Alev, Elde Var Hayat, Geniş Aile, Melekler Korusun, Kaos Örümcek ağı gibi diziler ve filmlerde de rol almıştır. Şimdilerde Show TV ekranlarında yayınlanmakta olan Çarpışma adlı dizide Belma karakterine hayat veren Rojda Demirer, 1.67 metre boyunda, 55 kilo ve Aslan burcudur.

 

İşte o paylaşım... 

rojda demirer erkek halini görenler şoke oldu!

Yorumlar