İrfan Özçelik kimdir ne iş yapıyor Deniz Seki'nin yeni sevgilisinin ilk fotoğrafları

İrfan Özçelik kimdir, ne iş yapıyor? Deniz Seki'nin yeni sevgilisi İrfan Özçelik'in hayatı merak ediliyor. İş adamı İrfan Özçelik ile Deniz Seki 2 aylık sevgili

İrfan Özçelik kimdir ne iş yapıyor Deniz Seki'nin yeni sevgilisinin ilk fotoğrafları

Deniz Seki'nin yeni sevgilisi İrfan Özçelik çıktı. Serdar Bilgili ile sevgili olduğu konuşulan Deniz Seki iddiaları yalanlamıştı. Deniz Seki'ye yakın isimler ünlü şarkıcının gerçek aşkını Kanal D'de yayınlanan 2.Sayfa programına açıkladı. Deniz Seki'nin yeni sevgilisi İrfan Özçelik. İrfan Özçelik kimdir, ne iş yapıyor, kaç yaşında gibi sorular merak konusu. Biz de elmaelma.com olarak Deniz Seki'nin yeni sevgilisi olduğu konuşulan İrfan Özçelik'le ilgili detayları derledik.

Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu 2. Sayfa programının iddiasına göre Deniz Seki'nin yeni sevgilisi olduğu konuşulan İrfan Özçelik hakkında çok az bilgi var. İrfan Özçelik'in iş adamı. Deniz Seki ile geçen hafta Göçek'te bir yatta gözlerden uzak tatile çıktılar. 2 aydır birlikte oldukları konuşulan Deniz Seki ve İrfan Özçelik'in birlikteliğini 2. Sayfa programına konuşan Deniz Seki'nin yakınları da doğruladı. 

Deniz Seki'nin sevgilisi İrfan Özçelik kimdir ne iş yapıyor

2. Sayfa programı sunucularından Gülşen Yüksel Salt'a program sırasında mesaj atan Deniz Seki ise iddiaları yalanladı. "Hayatımda kimse yok olunca aslanlar gibi açıklarım. Aşka inancım kalmadı, kimseyi kalbime alamıyorum" dedi. 

Deniz Seki'nin açıklamalarına inanmayan Gülşen ve Müge, tatili ve İrfan Özçelik'le olan yakınlaşmasını Deniz Seki'ye yakın isimlerin doğruladığını söyledi. 

Yorumlar