Nesrin Cevadzade mini elbiseli haliyle görenleri şaşı etti!

Yasak Elma dizisiyle ekranlara geri dönen Nesrin Cavadzade mini elbiseli cesur fotoğrafını sosyal medyadan paylaşınca takipçileri mest oldu.

Nesrin Cevadzade mini elbiseli haliyle görenleri şaşı etti!

Bir süredir ekranlarda görünmeyen Nesrin Cevadzade Yasak Elma dizisiyle yeniden ekranlara geri döneceğinin müjdesini vermişti. Bunun yanı sıra dünyaca ünlü La Casa de Papel dizisinde oynayacağı konuşulan güzel oyuncu son Instagram paylaşımıyla takipçilerini mest etti. Ünlü oyuncunun mor renkli mini elbiseli paylaşımı takipçilerinden tam not aldı. Paylaşıma kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum yağdı.

''HAYATINA BÖYLE GİRSEM NE YAPABİLİRSİN Kİ?"

Ünlü oyuncu Nesrin Cevadzade bir süredir ekranlarda görünmüyordu. En son olarak dünyaca ünlü La Casa de Papel'de rol alacağı konuşulmuştu. Güzel oyuncu geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla çok konuşuldu. Mini elbiseli cesur fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sunan Cavadzade takipçilerinden tam not oldu. Ünlü oyuncu paylaşıma, "Hayatına böyle girsem, ne yapabilirsin ki?" notunu düştü. Paylaşıma kısa süre içerisinde bünlerce beğeni ve yorum yağdı. 

HIRSLI VE İDDİALI KADINI OYNAYACAK

Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece ve Sevda Erginci'nin başrollerini paylaştığı, yapımcılığını MEDYAPIM'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt'un oturduğu ve senaryosunu Melis Civelek–Zeynep Soyata'nın kaleme aldığı Yasak Elma dizisinde Nesrin Cavadzade; hem asil ve güzel, hem de hırslı ve iddialı bir karakter ile dahil olmuştu.

nesrin cevadzade'nin mini elbiseli cesur pozuyla görenleri mest etti!.

 

Yorumlar