Koç haftalık burç yorumları 1-7 Nisan perşembeye dikkat!

Koç haftalık burç yorumları Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da. Koç burcu 1-7 Nisan haftalık burç yorumları aşk, para, kariyer detayları.

Koç haftalık burç yorumları 1-7 Nisan perşembeye dikkat!

Yeni bir ay başlıyor. Peki Nisan ayının ilk haftasında Koç burçlarını neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 1-7 Nisan haftası Koç burcu haftalık yorumlarını sizler için anlattı. İşte yeni haftada Koçları ve yükselen Koçları bekleyenler...

"Bu hafta önemli haftalardan bir tanesi olacak sevgili Koç ve yükselen Koç’lar. Haftanız sosyal çevreniz ön planda olarak başlıyor. Bu hafta koşturmalarınız yüksek olabilir. Arkadaşlarınızla yaptığınız planlar, verdiğiniz sözler ve çevrenizi ilgilendirecek birtakım olaylar pazartesi günü ön planda olurken salı ve çarşamba günleri diğer günlere nazaran biraz daha kendinizi geri plana çekmek isteyebilirsiniz ya da işlerinizi yavaşlatabilirisiniz. Yakın çevrenizdeki insanlara yardımda bulunmak bu hafta önemli olacak. Fedakarlıklarınız yüksek görünüyor. Bu hafta perşembe günü önemli günlerden bir tanesi olacak. Plüto Güney Ay düğümü ile birleşecek. Sizin ortak parasal alanınızın yöneticisi olduğu için, parasal konular ve ortak birtakım hareketlerinizde, banka işlerinizde sorun ve sıkıntılarla karşılaşma ihtimaliniz yüksek görünüyor. Cuma günü sizin burcunuzda bir Yeniay gerçekleşecek. Hayatınızla ilgili önemli adımlar ve kararlarınız varsa Yeniay ile beraber bu başlangıçlarınızı uygulayabilirsiniz. "

2019 Nisan aylık burç yorumları tüm burçlar için şahane günler başlıyor

Yorumlar