Merkür bugün Koç burcuna geçiyor işte burçlara etkileri

Merkür bugün Koç burcuna ilerliyor. Merkür hareketi burçları nasıl etkileyecek Astrolog Hande Kazanova sizler için anlattı.

Merkür bugün Koç burcuna geçiyor işte burçlara etkileri

Bugün Merkür, Koç Burcu’na geçiyor. İletişimimizde aktif, lider ve sabırsız yönlerimiz ön plana çıkabilir. Merkür'ün Koç burcuna geçişi hangi burcu nasıl etkileyecek? Hande Kazanova'nın 15-21 Nisan haftalık burç yorumlarında anlattığı Merkür'ün Koç burcuna hareketinin etkilerini sizler için derledik. 

KOÇ: Bugün kendinizi ifade etme anlamında rahatlayacağınız bir döngü başlıyor. Sizi zorlayan konu ve olayları geride bırakmaya başlıyorsunuz. Hayatınızla ilgili uzun zamandır almak istediğiniz kararlar ve bunları etrafınızdakilerle paylaşmak önem kazanacak. Kendinizle ilgili daha fazla konuşmak isteyeceksiniz. Önemli konuşma ve görüşmeler Merkür’ün sizin burcunuzda ilerlemesi sırasında meydana gelebilir. 

BOĞA: Bugün itibariyle hayatı anlamlandırmak, planlar yapmak önem kazanıyor. Cuma günü çok önemli çünkü 29 derece Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. 20 Mart’ta yaşanan Dolunay’da başlatmış olduğunuz konu ve olayların tamamlandığını göreceksiniz. Sağlığınızla ilgili olarak bel bölgesine ve böbreklerinize ekstra dikkat etmeniz gerekecek. 

İKİZLER: Sosyal çevreniz hareketlenmeye başlayacak. Arkadaşlarınızla iletişiminizi kuvvetlendireceğiniz iki haftalık bir döneme gireceksiniz. Cuma günü gerçekleşecek olan Dolunay ile aşk hayatınız, özel ilişkileriniz, çocuklarınızla ilgili konular, hobileriniz ve risk içeren alanlarda sonlanması gereken konu ve olaylarla uğraşmanız gerekecek. 

YENGEÇ: Yakın çevrenizdeki insanlarla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. İki hafta boyunca kariyer ve iş alanlarınızda kendinizi göstereceğiniz ve konuşacağınız bir dönem başlıyor. Diğer insanları fikirleriniz ve ortaya sunacağınız birtakım planlarla etkileyebilirsiniz.

ASLAN: Merkür'ün hareketi,  eğitim ve seyahat alanlarınızda hızlı birtakım konuşmalar, fikir iş birlikleri devrede olabilir. Önemli görüşmeler altına girebilirsiniz. Cuma günü çok önemli çünkü 29 derece Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Yakın çevre konularınız önem kazanacak. 

BAŞAK: Bugün itibariyle Merkür, Koç Burcu’na geçiyor. Parasal konularda kafanız çözüme yönelik çalışacak. Cuma günü çok önemli çünkü 29 derece Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Parasal konularda bu Dolunay’da önemli kararlar alacaksınız. Hukuk ve adeletin önemli olduğu konulardan biri olacak. 

TERAZİ: Merkür, sizin ikili ilişkiler ve özel hayat alanınızda ilerlemeye başlayacak. İki hafta boyunca önemli girişimlerde bulunabilirsiniz. Cuma günü çok önemli çünkü sizin burcunuzda bir Dolunay gerçekleşiyor. Hayatınızla ilgili büyük bir tamamlanma yaşayacaksınız.

AKREP:  Bugün Merkür hareketiyle birlikte iş alanlarınız önem kazanıyor. Bu dönem içerisinde biraz bencilce davranabilirsiniz. Yaptığınız işlerde görünür hale gelmek isteyeceksiniz. Cuma günü çok önemli çünkü bir Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay, önemli bir konunun iç yüzünü ortaya çıkartabilir. 

YAY: Bugün itibariyle hayattan keyif alacağınız bir döngüye merhaba diyorsunuz. İki hafta boyunca aşk hayatınızı daha fazla konuşacağınız, aşkı hayatınıza çekmeye çalışacağınız iki hafta olacak. Sadece kendinizi düşünebilir ve hayattan keyif almaya bakabilirsiniz. Cuma günü çok önemli çünkü 29 derece Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınız hassaslaşabilir.

OĞLAK: Merkür hareketiyle birilkte ev, aile ve yuva alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracağınız bir dönem olacak. Cuma günü çok önemli çünkü 29 derece Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Bu Dolunay, sizin kariyer ve iş alanlarınızı etkileyecek. Geçtiğimiz aydan beri vermeniz gereken önemli kararlar sonuca bağlanacak.

KOVA: Bugünden itibaren iletişim ayağınız hızlanacak. Cuma günü çok önemli çünkü 29 derece Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Bu Dolunay seyahat ya da eğitimle ilgili bir konuda karara varmanıza neden olacak. Cumartesi günü eğitimde kendinizi göstereceğiniz ve ilişkilerinizi kuvvetlendireceğiniz bir döngüye merhaba diyeceksiniz.

BALIK: Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla göz önünde olacağınız ortamlarda keyifli olacaksınız. Merkür'ün, Koç Burcu’na geçmesiyle ticari faaliyetlerinizin artacağı, parasal konularda kafanızın çözüme yönelik çalışacağı iki haftalık dönem başlıyor. Cuma günü çok önemli çünkü 29 derece Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Bu Dolunay; bir para ya da borçla ilgili önemli kararlarınızı içeriyor olacak. 

Yorumlar