Gülse Birsel televizyonda dizi yapmayacağını açıkladı!

Fashiontv Moda Ödülleri'ne konuk olarak ödül alan Gülse Birsel, "Artık yoruldum" diyerek televizyonda dizi yapmayacağını duyurdu.

Gülse Birsel televizyonda dizi yapmayacağını açıkladı!

Oyuncu ve senarist Gülse Birsel, bir otelde düzenlenen Fashiontv Moda Ödül Töreni'ne katıldı. TV8'de ekranlara gelen 'Jet Sosyete' adlı dizinin final yapmasıyla ilgili ünlü oyuncu hayranlarına kötü haber verdi. Bir daha televizyonda dizi yapmayacağını söyleyen Birsel,  "Artık 120 dakikalık maceralarımız son buluyor. Bu iş artık yapılacak bir iş olmaktan çıktı. Büyük konuşacağım ama bir daha televizyona 100-120 dakikalık dizi yapmayacağım. Komedi 120 dakika olmaz. Dünyanın hiç bir yerinde böyle bir şey yok.'' şeklinde açıklamalarda bulundu. 

"BÜYÜK KONUŞACAĞIM AMA BİR DAHA TELEVİZYONA DİZİ YAPMAM"

Milliyet'te yer alan habere göre; Jet Sosyete'nin final yapması sonrası dijital platforma geçeceğini söyleyen Gülse Birsel, şöyle konuştu:

"Artık 120 dakikalık maceralarımız son buluyor. Bu iş artık yapılacak bir iş olmaktan çıktı. Büyük konuşacağım ama bir daha televizyona 100-120 dakikalık dizi yapmayacağım. Komedi 120 dakika olmaz. Dünyanın hiç bir yerinde böyle bir şey yok.

"BEN ARTIK YORULDUM"

Drama bir nebze yapılabilir ama komedi hiç bir şekilde yapılmıyor.Ben artık yoruldum, başka platformlarda buluşmak üzere artık." Öte yandan Jet Sosyete dizisi düzenlenen ödül töreninde En Moda Dizi ödülüne layık görüldü.

Yorumlar