Yengeç burcu 25 Şubat-3 Mart haftalık burç yorumları

Yengeç burcu 25 Şubat-3 Mart haftalık burç yorumları elmaelma.com'da. Bu hafta Yengeç burcunu aşk, para, kariyer alanında neler bekliyor?

Yengeç burcu 25 Şubat-3 Mart haftalık burç yorumları

25 Şubat-3 Mart Yengeç burcu haftalık yorumları elmaelma.com'da. Yengeç burcunu bu hafta neler bekliyor, Yengeç burcu haftalık yorumları aşk kariyer para konularında neler getirecek? Hande Kazanova Yengeç burcu haftalık yorumları 25 Şubat-3 Mart haftası için önemli günleri ve astrolojik etkisi olay olayların detaylarını anlattı. 25 Şubat haftası Yengeç haftalık yorumlarında 1 Mart'ta gerçekleşecek olan Venüs hareketi önemli etkiler yaratacak. İşte Yengeç haftalık yorumlarının detayları: "Bu hafta keyifli çünkü hem hobilerinize hem özel hayatınıza odaklanarak haftanıza giriş yapacaksınız. Aşk hayatınız ön planda olacak. Hem eğlence hayatınız hem çocuğunuz için yapacağınız harcamalar ve parasal konular bu pazartesi daha fazla gündeminizde olacak sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç’ler. Haftanın salı ve çarşamba günleri günlük hayatın ritmine daha hızlı bir şekilde ayak uydurmak isteyeceksiniz. İşinizle ilgili konularda hızlı ve daha aktif bir kaç gün sizi bekliyor olacak, işle ilgili konularda atmanız gereken adımlar doğrultusunda hayat sizi destekleyecek. Perşembe günü dış ortamlarda sosyal çevrenizden alacağınız güzel etkileşimlerle geleceğinize yönelik önemli işlerinizi harekete geçireceksiniz. Hırslı, aynı zamanda planlı, yapılması gereken konular açısından istekli bir yönünüzle hareket edeceksiniz.

Cuma günü Venüs, Kova Burcu’na geçecek yani ortak para alanlarınızda önemli bir dönem başlayacak. Bu alanlarda hızlı gelişmeler ancak diğer taraftan kalıcı ve sağlam ilişkiler kurmaya da meyilli olacaksınız. Borç alıp vermek anlamında şanslı bir dönem olacak. Diğer taraftan parasal konularda zorlandığınız bir takım etkileşimler varsa bu etkileri de bertaraf edecek güzel açılımlar söz konusu olacak. Uranüs’ten alınan sert ve dik açılarla beraber kariyer hayatınızda uzun zamandır uğraştığınız ve parasal konularda halletmeye çalıştığınız bir mevzu cuma günü sizi çabuk sinirlendirebilir. Bu mevzudan kaynaklı olarak ilişkilerinizde bir takım bozulmalara açık olabilirsiniz. Hafta sonu parasal konular hayatınızda daha fazla yer edecek. Harcamalarınıza yönelik adımlar hafta sonunda devrede olacak."

Yorumlar