Bir İngiliz sabahında açan gardenyalar...

The Body Shop, White Gardenia özel serisiyle baharın çiçek kokularını vücudunuza taşıyor!

Bir İngiliz sabahında açan gardenyalar...

Şafak vakti güneşin ilk ışıklarıyla açan kocaman bir buket beyaz gardenyanın, üst notalarda bergamot alt notalarda sandal ağacıyla buluşmasıyla ortaya çıkan bu nefis koku adeta baharı müjdeliyor.

The Body Shop bu özel serisini, koku endüstrisinde ilk defa kullanılan organik alkolle hazırlıyor. The Body Shop, Yerel Adil Ticaret kapsamında elde edilen organik alkol içeriğine sahip ürünlerini, doğadan gelen özlerle birleştiriyor.

The Body Shop’un yeni hazırladığı English Down White Gardenia özel serisi, İngiliz kırsalındaki bahçelerde açan çiçeklerden esinleniyor. Sınırlı sayıda üretilen bu koku, ilkbaharın gelişini kutlamak amacıyla üç ay boyunca, dünyanın farklı kokularından esinlenilen Voyage Fragrance Koleksiyonu içerisinde de yer alacak.

English Down White Gardenia özel kokusu, İngiltere’de şafak vakti güneşin ilk ışınlarıyla açan yüzlerce gardenyadan oluşan kocaman bir buketten geliyor. Bu ferah çiçeksi kokuda:

Yerel Adil Ticaret kapsamında, Ekvator bölgesinden elde edilen %100 organik alkol içeren Eau de Toilette ve Vücut spreyi ile El emeğiyle toplanmış beyaz gardenya özleriyle zenginleştirilen duş jeli ve Vücut losyonunu bulabilirsiniz.

KOKUNUN ARDINDAKİ SIR

Bu muhteşem ilkbahar kokusu, üst notalarda bergamotun enerjisiyle açılıyor. Ardından özünü oluşturan tutya çiçeği (tuberose) ve beyaz gardenyanın mükemmel birlikteliğiyle ışıldıyor. Alt notalarında ise sandal ağacı, kokuya derinlik ve yoğunluk katıyor.

KOKUNUN DOĞADAN GELEN HİKAYESİ

English Dawn White Gardenia Eau de Toilette ve vücut losyonu, Ekvator bölgesinden Yerel Adil Ticaret kapsamında elde edilen %100 organik alkol içermektedir. Koku endüstrisinde adil olarak elde edilen ilk organik alkol kullanımı bu ürünlerle gerçekleşmiştir.

CADO kooperatifi ile yapılan bu organik üretim projesi ile hem Ekvator bölgesinin biyolojik ve doğal ekolojik çeşitliliği korunmakta hem de geçmişten beri süregelen tarlaları yakma tekniğiyle nadasa bırakıp ürün alma işlemlerinin önüne geçilmektedir.

CADO, sayısı 200’ü aşan küçük girişimci aile çiftliklerinin kurduğu bir kooperatiftir. Bu proje üyelerine,  ürünlerini fiyatlandırma, üretim planlarını kontrol altına alabilme ve 500’ü aşkın kişiye de düzenli gelir kazanma olanağı sağlamaktadır.

WHITE GARDENIA ÖZEL SERİSİ

EAU DE TOILETTE 50 ml

Çiçeksi kokularla tutya çiçeğinin (tuberose) bileşiminden oluşan nefis bir koku
Fiyat: 54,90 TL

VÜCUT SPREYİ 100 ml

Hafif kokusu ve teninizi nazikçe saran yumuşaklığıyla bu deneyime hazır olun.
Fiyat: 34,90  TL

DUŞ JELİ 250 ml

Beyaz gardenya özleriyle hazırlanan bu jel, cildinizi temizliyor ve yeniliyor. 
Fiyat: 24,90 TL

VÜCUT LOSYONU 250 ml

Beyaz gardenya özleriyle hazırlanan ve cilt tarafından kolayca emilen bu losyon, bedeninizde hafif bir koku bırakıyor. Kokunun daha uzun süre kalması için serideki diğer ürünlerle birlikte kullanabilirsiniz.
Fiyat: 29,90 TL

Yorumlar