Temiz ve sağlıklı ciltler için organik sıvı sabun

Binlerce yıldır yaşama sağlık katan zeytinyağı, EST 1923’ün doğallığı ve deneyimi ile harmanlanarak cildinizde daha önce hissetmediğiniz bir saflık sunuyor.

Temiz ve sağlıklı ciltler için organik sıvı sabun

1923’ten bu yana başarısını ve saygınlığını her geçen gün artırarak devam ettiren ve  köklü şirketler arasındaki yerini sağlamlaştıran Eyüp Sabri Tuncer, doğal yaratıcılık konsepti ile oluşturduğu EST 1923 markasıyla Türkiye’nin ilk ve tek organik zeytinyağlı sıvı sabununu, doğallık arayan tüketicilerinin beğenisine sundu.

Kolonya üreticisinden organik zeytinyağlı sıvı sabun

EST 1923 Organik Zeytinyağlı Sıvı Sabun saflığını Ege’nin bereketli toprakları ve ışıltılı ikliminden alarak, organik üretim yöntemleriyle elde edilen organik zeytinyağı içeriği ile cildin doğal dengesini korur, temizler, besler ve nemlendirerek yumuşatır. Tüm cilt tiplerinde kullanıma uygun olarak hazırlanan bu organik ürün, zeytinyağının besleyici etkileri ve tazeleyici dokunuşlarının transparan çiçekler ile muhteşem uyumundan ilham alınarak hazırlanmış özel koku profili sayesinde size her zaman sürmesini isteyeceğiniz bir temizlik ve saflık deneyimi sunuyor.

Cildinizi organik ürünlerle temizleyin

Uluslararası akredite organik ürün sertifikalandırma kuruluşu olan ICEA ile ABD Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nın yetkilendirdiği bir kuruluş olan ETKO tarafından organik olarak sertifikalandırılmış bu özel ürün, yine uluslararası laboratuvarlarca dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak test edilerek onaylanmıştır. Paraben ve ethoxylate içermeyen bu organik ürün bitkisel bazlı içeriklerinin yanı sıra organik olarak sertifikalandırılmış bileşenlerde hiçbir boyar madde kullanılmadan üretilmiştir.

Eyüp Sabri Tuncer tarafından üretimi gerçekleştirilen EST 1923 Organik Zeytinyağlı Sıvı Sabun, Türkiye’de ilk ve tek olmasının yanı sıra, doğallığı ve sağlığı ön planda tutan geliştirme, ambalajlama ve paketleme süreçleriyle de fark yaratıyor.

EST 1923 Organik Zeytinyağlı Sıvı Sabun’u www.eyupsabrituncer.com adresinden 9,50 TL’ye temin ederek organik yöntemlerle üretilen zeytinyağından gelen doğallık ve saflık deneyimini yaşamınızın her anına taşıyabilirsiniz.

Yorumlar