Paris ışıltısıyla göz alıcı bir cilde sahip olmaya ne dersiniz?

Yorgunluk, stres, soğuk hava, yaş, güneş yanıkları gibi faktörler nedeniyle ışıltısını kaybeden, ciltler “Paris ışıltısı”yla yepyeni bir görünüme kavuşuyor.

Paris ışıltısıyla göz alıcı bir cilde sahip olmaya ne dersiniz?

Yorgunluk, stres, soğuk hava, yaş, güneş yanıkları gibi faktörler nedeniyle
ışıltısını kaybeden, yıpranan ciltler “Paris ışıltısı”yla yepyeni bir görünüme
kavuşuyor. Yurt dışından sonra Türkiye’de de ilk kez uygulanmaya başlayan
yöntem için Medikal Estetik Doktoru Ezgi Karavelioğlu, Paris ışıltısında 59 cilt
canlandırıcı içeriğinin bulunduğunu ve yüz, boyun, dekolte, gözaltı bölgesinde 5 seansta etkisini gösterdiğini belirtiyor.

TÜRKİYE'DE İLK KEZ UYGULANMAYA BAŞLANDI

Işıl ışıl bir cilt tüm kadınların hayalidir. Ancak hava şartları, özellikle yaz aylarında artan güneş lekelenmeleri, kırışıklık gibi hem dış hem de iç etkenler cildin solgun görünmesine neden oluyor. Sadece birkaç küçük dokunuşla cildin her daim ışıl ışıl görünmesinin yolu, yurt dışından sonra Türkiye’de de ilk kez uygulanmaya başlayan Paris ışıltısından geçiyor.

MAKYAJ YAPMANIZA GEREK KALMAYACAK 

Yüzünüze makyaj dahi yapmadan her daim genç ve dinamik görüneceğiniz bu yepyeni uygulama için Medikal Estetik Dr. Ezgi Karavelioğlu, “Paris ışıltısında, nemlendirici özelliğe sahip hyaluronik aside ek olarak 59 cilt canlandırıcı etken madde bulunuyor. Özellikle hyaluronik asit, 12 adet vitamin kolajen sentezini uyarıp, serbest radikalleri nötralize ediyor. 24 adet aminoasit proteinlerin elastin ve kolajen üretimine yardımcı oluyor ve koenzimler ile nükleik asitler, metabolik reaksiyonları uyarıyor. Mineraller de hücre metabolizmasındaki dengeyi sağlarken, içeriğinde bulunan antioksidan özelliğe sahip glutatyon da aşırı serbest radikallerle savaşıyor. Böylece cilt eskisinden daha canlı, parlak, genç ve pürüzsüz bir görünüme görüşüyor” diyor.

CİLDİNİZ KIŞA HAZIR MI? 

Havaların soğumaya başladığı bugünlerde, cildi soğuk havanın yıpratıcı etkisinden
korumak ve ince kırışıklıklara karşı savaş açmak için Paris ışıltısı birebir. Yüz, boyun, dekolte ve gözaltı bölgesinde kullanılan uygulamanın etkisi ise 1 yıl sürüyor. Cildin dayanıklılığını artıran bu uygulama, ciltteki ince kırışıklıklarla mücadele ediyor. Cilde aydınlık ve canlılık vererek göz alıcı bir parlaklık sağlıyor. Enjeksiyon sonrası morluk ve ödem endişesi yaşayan kişiler için tasarlanmış özel nanosoft cihazı sayesinde morluk ve ödem endişesinin ortadan kalktığını belirten Karavelioğlu, Paris ışıltısının 3 aşamadan ve 5 seanstan oluştuğunu ifade ediyor. Paris ışıltısı şu aşamalardan oluşuyor:

1. Aşama başlatma: 1 seanstan oluşmaktadır.
2. Aşama onarım: 3 seanstan oluşmaktadır. Hücrelerin onarımının sağlandığı
aşamadır.
3. Aşama stabilize etme: 1 seanstan oluşmaktadır. İlk 2 aşamada oluşturulan etkinin kalıcılığını sağlamaktadır. İlk seansın ardından, ikinci ve üçüncü seans 15 gün arayla uygulanıyor. Üçüncü seansın ardından 4. ve 5. seans da 1 ay arayla uygulandıktan sonra ışıltılı cilt kendisini
gösteriyor.

Yorumlar